خرید بازی Paw Patrol Bundle برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6104
۱,۵۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Paw Patrol Bundle برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Outright Games
یک نفره - دو نفره Split-Screen
اکشن ماجراجویی
مناسب برای کودکان
دارای کد دانلود بازی Paw Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay

بررسی تخصصی

باندل بازی Paw Patrol شامل کارتریج بازی Paw Patrol on A Roll و کد دانلود Paw Patrol: Mighty Pups Save Adventure City می‌شود.

 

بازی Paw Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay

در بازی Paw Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay! که بر اساس انیمیشن معروف PAW Patrol ساخته شده است، یک شهاب سنگ به توله‌سگ‌های نیکوکار قدرت‌های خارق‌العاده می‌دهد ولی بندر ماجراجویی را نیز به آشوب می‌کشد. اکنون توله سگ‌های داستان باید با قدرت‌های جدید، مهارت‌های خود و گجت‌های پیشرفته‌شان، اهالی بندر ماجراجویی را نجات دهند.

در این مأموریت ابرقهرمانی، چیس قدرت ابرسرعت، مارشال قدرت حرارت و اسکای قدرت گردباد را به دست آورده‌اند و باید با مراجعه به مکان‌هایی چون پیست اسکی جیک، جنگل ترکر و دیگر مکان‌ها، با کمک هم دوستان‌شان را نجات دهند.

 

بازی PAW Patrol دارای مأموریت‌ها و فعالیت‌های جانبی مختلفی چون ماشین‌سواری، طناب‌بازی و غیره است و می‌توانید آن را به صورت دونفره نیز بازی کنید.

 

بازی Paw Patrol On A Roll

هیچ کاری زیاد بزرگ نیست و هیچ توله‌ای زیاد کوچک نیست! گروه نجات «پنجه» آماده‌است تا اهالی خلیج ماجراجویی را در 16 مأموریت نجات، یاری دهد اما آن‌ها به کمک شما نیاز دارند.

 

بازی Paw Patrol: On a Roll بر اساس کارتون Paw Patrol ساخته شده است و دارای 16 مرحله است. به مارشال، چیس، اسکای، روبی اورست، ترکر و بقیه توله‌ها کمک کنید تا از قابلیت‌های منحصربفرد خود استفاده کنند و دوستان‌شان را را نجات دهند و محله خود را امن نگه دارند. بازی Paw Patrol: On a Roll دارای هشت مکان مختلف برگرفته از کارتون Paw Patrol از جمله مزرعه یوری کشاورز، کوهستان جیک، دره صحرایی، زیر موج‌ها و سایر است. بازی Paw Patrol: On a Roll گیم پلی پلتفرمینگ با پازل‌های مختلف دارد و برای تمام کودکان یک بازی کامل است.

 

 

- بازی به عنوان توله‌ها از جمله اورست و ترکر

- 16 مرحله در هشت مکان مختلف

- قابلیت‌های خاص و منحصربفرد برای هر توله

 

 

خلیج ماجراجویی زیبا را بگردید و به سگ‌های نگهبان کمک کنید تا دوستان خود را نجات دهند، خوراکی‌های مختلف پیدا کنند و از مینی گیم‌های مختلف بر اساس مهارت‌هایشان لذت ببرند. بازی Paw Patrol: On a Roll یک بازی عالی برای آموزش اهمیت کار تیمی و احساس مسئولیت به کودکان است.

 

 

برج مراقبت پایگاه شماست و می‌توانید تمام توله‌ها از جمله اورست و ترکر را اینجا ببینید.در هر مرحله دو توله را با خود به همراه خواهید داشت و به دوستان خود از جمله یوری، رایدر و جیک کمک خواهید کرد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6104
۱,۵۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۵۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید