خرید بازی Wonder Boy Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Wonder Boy Collection برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch
قیمت: 1380000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Wonder Boy Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

 

خرید بازی Wonder Boy Collection برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: سایر
یک نفره
اکشن نقش آفرینی - پلتفرمینگ - Compilation
مناسب برای هفت سال به بالا
شامل چهار بازی

محصولات مشابه

بازی‌های Wonder Boy در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی از بازی‌های اکشن نقش آفرینی محبوب بودند و ماجراهای پسر شگفت انگیز، چندین نسل از گیمرها را سرگرم می‌کرد. بازی‌های Wonder Boy هیچوقت در غرب عرضه نشده بودند و اکنون بازی Wonder Boy Collection به گیمرهای خارج از ژاپن این فرصت را می‌دهد تا این مجموعه بزرگ و دوست‌داشتنی را برای اولین بار تجربه کنند. این بازی علاوه بر داشتن چهار نسخه از بهترین بازی‌های Wonder Boy، نسخه‌های کامل این بازی‌ها و ویژگی‌های جدیدی را شامل می‌شود.

 

در بازی Wonder Boy که سال ۱۹۸۶ عرضه شد، شما باید به پسر شگفت انگیز کمک کنید تا دوست دخترش، تینا را نجات دهد و پادشاه شرور را شکست دهد. شما باید پسر شگفت انگیز را کنترل کنید و دشمنان قدرت‌مند او را شکست دهید. در طول بازی، آیتم‌های مختلفی به دست می‌آورید که برای شکست دادن پادشاه شرور کارآمد خواهند بود.

 

 

در بازی Wonder Boy in Monster Land، سرزمین شگفتی‌ها چندین سال است که در صلح به سر می‌برد تا اینکه یک اژدهای شرور آن را از بین می‌برد و به سرزمین هیولاها تبدیل می‌کند. شما در این بازی باید با به دست آوردن تجهیزات مختلف و معجون‌ها و جادوهای قدرتمند، خود را برای شکست دادن اژدهای شرور آماده کنید و برای تمام کردن هر مرحله، مدت زمان محدودی دارید.

در بازی Wonder Boy in Monster World شما کنترل شیان را بر عهده دارید و باید به او کمک کنید که سرزمین شکفتی‌ها را از بایومکا و ارتش هیولاهایش نجات دهد. شیان در این راه از چهار روح پریسیلا، هاتا، شبو و لاتا کمک می‌گیرد و با جمع آوری سلاح، زره و جادوهای مختلف، راهی نبرد با بایومکا می‌شود.

 

 

در بازی Monster World IV، دختری به نام اشا راهی ماجرایی برای نجات پریسیلا، هاتا، شبو و لاتا از چنگال جادوگران شرور می‌شود. اشا به کمک دوستش پپلگو باید موانع مختلف را کنار بگذارد و دشمنانش را شکست دهد.

 

 

نسخه بروزشده این چهار بازی در بازی Wonder Boy Collection دارای فیلترهای تصویر برای شبیه‌سازی دستگاه‌های آرکید و تلویزیون‌های قدیمی، قابلیت ذخیره بازی، قابلیت بازگرداندن بازی و گالری کانسپت آرت‌های بازی است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Wonder Boy Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}