بازی Strange Brigade برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3550

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی  Strange Brigade 

سبک بازی :اکشن شوتر سوم شخص چند نفره

بستر اجرایی :PS4

ریحن 2

سازنده : Rebellion Developments

 

 

 

بررسی تخصصی


حوادث بازی Strange Brigade در سال 1930 اتفاق می‌افتد و بازیکنان با تمدن ناپدیدشده‌ای مواجه خواهند شد و باید در برابر موجودات اساطیری که ملکه‌ای مصری آن‌ها را آزاد کرده است، به مبارزه بپردازند. بازیکنان در این بازی شاهد پازل‌ها، تله‌های مرگبار و تعداد زیادی هیولا خواهند بود و هر چهار کاراکتر قابل بازی قدرت‌های تخیلی، اسلحه‌ها و تاکتیک‌های متفاوتی خواهند داشت.

استودیو Rebellion Entertainment از دو حالت کاملا جدید برای بازی Strange Brigade رونمایی کرده است  و بدون شک بازیکنان را مجذوب خود خواهند کرد.

اولین حالت را می‌توان یکی از حالت‌های نسبتا شناخته شده و کاملا عادی این روزهای بازی‌های تیراندازی دانست. این حالت که Horde نام دارد، مانند دیگر حالت‌های مشابه، وظیفه مبارزه با امواج بی‌پایان دشمنان را به بازیکنان محول می‌کند و این حالت تا زمان مردن بازیکنان ادامه خواهد یافت.

حالت دیگری که بازیکنان می‌توانند به تجربه آن بپردازند و قطعا جالب‌تر از حالت قبلی است، با نام Score Attack شناخته می‌شود. در این حالت بازیکنان باید به سرعت دشمنان را از پای در آورند تا افزاینده‌ها (Multipliers) را به دست آورند که از این نظر به بازی‌های مبارزه‌ای شباهت دارد. اگر بازیکنان بتوانند با سرعت به انجام این کار ادامه دهند، امتیاز بیشتری به دست خواهند آورد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
3550
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید