بازی Mass Effect: Legendary Edition on PlayStation 4
بازی Mass Effect: Legendary Edition on PlayStation 4
قیمت: 1525000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Mass Effect: Legendary Edition on PlayStation 4

عنوان محصول :  بازی Mass Effect: Legendary Edition 

پلتفرم اجرایی : on PlayStation 4

شامل بازی Mass Effect، بازی Mass Effect 2 و Mass Effect 3

به همراه تمام DLCها

ریجن ۲

سبک : اکشن نقش آفرینی

ریمستر شده با رزولوشن  4k ارتقا یافته

بافت‌ها و انیمیشن‌های بهبود یافته

سازنده Bioware

ناشر EA Games

محصولات مشابه

کاپیتان شپرد بازمی‌گردد

کنترل نورماندی را در دست بگیرید، خدمه خود را انتخاب کنید و راهی ماجرایی فراموش‌نشدنی شوید.

 

 

افسانه‌ای بی‌نظیر را دوباره تجربه کنید

بازی Mass Effect Legendary Collection شامل سه بازی Mass Effect، بازی Mass Effect 2 و بازی Mass Effect 3 با بیش از ۴۰ بسته الحاقی از جمله تمام سلاح‌ها و زره‌های DLC می‌شود که همگی ریمستر شده و با رزولوشن 4k قابل بازی هستند. این مجموعه فاقد بخش چندنفره این سه بازی است.

 

 

انتخاب‌های شما عواقب دارند

انتخاب‌های شما در بازی‌های Mass Effect، نه تنها در داستان بازی، بلکه در داستان سه‌گانه تأثیر دارند. تصمیمی که در بازی Mass Effect می‌گیرد، تا بازی Mass Effect 3 با شما خواهد ماند و عواقب آن را خواهید چشید. داستان بازی کاملا توسط شما شکل می‌گیرد پس از هر لحظه از هر مکالمه و هر مبارزه اهمیت دارد و باید به روابط خود با دوستان و دشمنان توجه کنید. کاراکترهایی که می‌میرند، دیگر قابل احیا نیستند و تا آخر سه‌گانه آن‌ها را نخواهید دید.

 

 

افسانه کاپیتان شپرد را تجربه کنید

کاپیتان شپرد کاراکتری است که توسط شما ساخته خواهد شد و می‌توانید اسم اول او را نیز انتخاب کنید. این کاراکتر کاملا بر اساس انتخاب‌های شما عمل و رفتار خواهد کرد و شما به عنوان کاپیتان شپرد نقش آفرینی می‌کنید. تصمیم‌های شما عواقب خوب و بد دارند که در نحوه رفتار دیگر کاراکترها، مخصوص هم‌تیمی‌های شما با شپرد تأثیر بسیار زیادی دارند. این تصمیمات ممکن است باعث شوند تا یار باوفای شما در بازی اول، در بازی Mass Effect 3 دشمن شما شود پس به حرف‌ها و اعمال خود دقت کنید.

 

 

بازی Mass Effect Legendary Collection کاملا ریمستر شده است. نه تنها رزولوشن بازی به 4k ارتقا یافته است، بلکه بافت‌ها و انیمیشن‌ها نیز بهبود پیدا کردند و تمام نقص‌ها و ایرادات فنی و روایی بازی نیز برطرف شده‌اند. مکانیزم‌های قدیمی بازی نیز برای نسل جدید بازسازی شده‌اند تا بازی کهنه به نظر نرسد. بازی Mass Effect Legendary Collection روی پلی استیشن 4 پرو با رزولوشن 4k و فریم ریت ۳۰ اجرا می‌شود.

 

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : اکشن نقش آفرینی
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
  • وزن : 350 گرم
  • ابعاد : 5.31 /0.59 /6.69 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Mass Effect: Legendary Edition on PlayStation 4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}