بازی NieR Replicant v122474487139 on PlayStation 4
بازی NieR Replicant v122474487139 on PlayStation 4
قیمت: 1470000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی NieR Replicant v122474487139 on PlayStation 4

عنوان محصول : بازی NieR Replicant v1.22474487139

پلتفرم اجرایی : PS4

سبک :  اکشن نقش آفرینی

سازنده Cavia

ناشر Square Enix

 

محصولات مشابه

دنیای NieR بسیار باشکوه است ، و افزایش فاصله قرعه کشی و ارتقا modern مدرن واقعاً باعث لطف بسیاری می شود. دقیقاً مانند مناظر گسترده Demon’s Souls ، من خودم را در تحسین مناظر دیدم که اغلب در انتشار مجدد Replicant انجام می شود. این از جهاتی جادویی است ، خصوصاً از آنجا که جهان به اندازه کافی بزرگ است که احساس تنگی نمی کند اما آنقدر صمیمی است که می تواند طنین انداز احساسی را به همراه داشته باشد ، به خصوص در خانه های واقعی در خانه.

این یک دنیای عجیب و غریب است. شما تقریباً هرگز نمی دانید که در آینده به چه چیزهایی برخورد خواهید کرد ، خواه یک دره ترسناک Aerie باشد ، یک حیاط خلوت پر از دستگیره های دور ریخته شده یا چیزی کمی بیشتر … مدرن. سفر NieR نیمی از سرگرمی است ، زیرا در آن منظره حرکت می کنید و آنچه را که برای آن اتفاق افتاده کشف می کنید.

داستان بازی NieR درباره چیست؟

در هسته اصلی آن ، یک قهرمان جوان متمرکز است که در تلاش است خواهر خود را از یک بیماری کشنده مرموز نجات دهد. هرچه زمان می گذرد ، او با افراد جدیدی آشنا می شود ، سرنخ هایی را در مورد چگونگی به وجود آمدن جهان در وضعیتی که در آن قرار دارد و چرا با سایه های متضاد پر می شود ، کشف خواهد کرد. برای رسیدن به آنجا ، باید انیمیشن بدوید ، تیز شوید ، گول بزنید ، با شمشیر مبارزه کنید و گلوله های قرمز نئون را از یک مشبک شناور شلیک کنید.همانطور که دشمنان بیشتری را می کشید به طور سنتی سطح خود را بالا می برید ، اما همچنین کلمات کلیدی را می گیرید که می توانید برای گفتن آنها صحبت کنید ، کمی سریعتر حرکت کنید یا کمی صدمه بزنید. عجیب خواندن NieR نوعی کم فروشی در چندین سطح است. عمیق است ، اما همچنین از مخلوط کردن مداوم چیزها نمی ترسد. این شامل جابجایی سریع به دو بعدی و از بالا به پایین ، بازیکنان را مجبور به ساختن سر یا دم از دیدگاه جدید می کند چه در داخل و چه در خارج از جنگ. برخی از پازل ها و برخی از بسترهای نرم افزاری را پرتاب کنید و شما یک ویژگی ویژه یوکو تارو دارید.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : اكشن نقش آفريني
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
  • وزن : با بسته بندي 300 گرم
  • ابعاد : 6.7 /5.2 / 0.5 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلي

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی NieR Replicant v122474487139 on PlayStation 4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}