بازی رزیدنت اویل Resident Evil 8 Village برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7938
۱,۶۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۶۰۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی رزیدنت اویل Resident Evil Village 

پلتفرم اجرایی : برای PS4

سبک :  اول شخص ترسناک ماجرایی

شروع قوی و پایان خوب

سیستم مبارزات رضایت بخش

داستانی ترسناک با طراحی خوب معماها 

لذت گشت‌وگذار در جهان بازی

ریجن 2

سازنده  Capcom

ناشر Capcom

 

بررسی تخصصی

 

داستان Resident Evil 8: Village در اصل ما را به چند سال بعد از وقایع قسمت هفتم می‌برد. جایی که میا و ایتن دوباره به زندگی خود سر و سامان دادن و دارند در کنار هم به زندگی عادیشان ادامه می‌دهند.نسخه جدید مجموعه رزیدنت اویل مانند نسخه هفتم تمرکز زیادی روی شخصیت‌های منفی بازی دارد و بخش زیادی از بار داستانی بازی روی دوش آن‌ها است. شخصیت لیدی دیمیتریس و دخترانش مدت زیادی است که موضوع اصلی بحث تیمس توسعه بازی اما، آن‌ها تنها بخشی از شخصیت‌های منفی کاریزماتیک بازی را تشکیل می‌دهند .چهار شخصیت اصلی شرور بازی Lady Dimitrescu ،Donna Beneviento ،Karl Heisenberg و Salvatore Moreau هستند که به نوعی چهار خان دهکده‌ای هستند که رویدادهای بازی در آن جریان دارد. هر مدام از این چهار شخصیت به بخشی از ذهکده حکمرانی می‌کنند و ایتن به تمامی این قسمت‌ها پا خواهد گذاشت که هر کدام دشمان ویژه خود را دارند و هر کدام از سبک خاصی از وحشت الهام گرفته‌اند.Donna Beneviento که آخرین خان دهکده است، مرموزترین شخصیت بازی خواهد بود. او تماما مشکی می‌پوشد و حتی صورت خود را نیز می‌پوشاند.کریس ردفیلد قرار است نقش مهمی در نسخه‌ی هشتم داشته باشد. او قرار است در فلش‌بک‌هایی که در طول داستان بازی دیده می‌شود، در کنار ایثن، میا و فرزند آن‌ها دیده شود. ا

بازی Resident Evil Village، نسل جدید بازی‌های ترس و بقا است. هشتمین عنوان رسمی در سری Resident Evil از موتور تقویت شده RE Engine بهره می‌برد که گرافیکی فراواقعی را عرضه می‌کند تا مبارزه برای بقا در محیطی که هر گوشه آن خطری در کمین است، از همیشه ترسناک‌تر و ملموس‌تر باشد.

داستان بازی Resident Evil Village چند سال پس از وقایع بازی Resident Evil 7 Biohazard رخ می‌دهد. ایتن وینترز و همسرش، میا، زندگی آرامی را رها از کابوس‌های گذشته سپری می‌کنند. آن‌ها زندگی جدیدی را شروع کرده‌اند که ناگهان کریس ردفیلد به آن‌ها حمله می‌کنند. حالا ایتن باید برای پیدا کردن دخترش، راهی جهنمی دیگر شود.

کاراکترها

ایتن وینترز: قهرمان بازی Resident Evil 7 Biohazard بازگشته است و داستان او را در بازی Resident Evil Village دنبال خواهیم کرد. پس از وقایع خانه بیکر، ایتن که فردی کاملا معمولی است، توانسته این کابوس را پشت سر بگذارد و در کنار میا، همسرش زندگی آرامی را پیش بگیرد.

کریس ردفیلد: از معروف‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های سری Resident Evil، کریس ردفیلد، مأمور سابق سازمان S.T.A.R.S، نیروی ویژه مبارزه با بایوتروریسم است که حوادث متعددی را از سر گذرانده و اکنون یک حرفه‌ای پا به سن گذاشته است که برای سازمان BSAA که علیه بایوتروریسم فعالیت می‌کند، کار می‌‌کند.

میا وینترز: همسر ایتن سابقا برای سازمانی کار می‌کرد که سلاح بیولوژیکی را تولید کرده بود که منجر به وقایع خانه بیکر شده بود.

رزمری وینترز: دختر ایتن و میا که توسط کریس ردفیلد ربوده می‌شود.

دوک: فردی مرموز در دهکده که وسایل مختلفی را برای فروش دارد.

مادر میراندا: رهبر دهکده که چهار حاکم زیر دست او فعالیت می‌کنند. اهالی دهکده کاملا به او ایمان دارند در حالی که هیچکس چهره زیر نقاب او را ندیده است و هیچ اطلاعاتی از هویت او در دسترس نیست.

آلسینا دیمیترسکیو: بانوی قلعه‌ای مشرف به دهکده. او جثه‌ای عظیم و قدی بسیار بلند دارد و ظاهر و منش محسورکننده‌ای دارد.

سالواتوره موریو: مردی عجیب که در انباری مخفی شده و یکی از چهار حاکمی است که برای مادر میراندا کار می‌کنند. او برای مخفی کردن ظاهر زمخت و کریهش، ردایی به تن دارد.

دونا بنوینتو: یک عروسک‌گردان که در دره‌ای مه‌گرفته زندگی می‌کند و حاکمی دیگر تحت سلطه مادر میراندا است. او لباسی مخصوص سوگواری می‌پوشد و همواره انجی، عروسکش را به همراه دارد.

کارل هایزنبرگ: یک مهندس نابغه که در کارخانه‌ای خارج از دهکده زندگی می‌کند و یکی از چهار حاکم در خدمت مادر میراندا است. او رفتاری عجیب و پتکی عظیم دارد و همه از او وحشت دارند.

جوخه گرگ‌های شکاری: جوخه‌ای از سربازان برجسته که توسط کریس ردفیلد رهبری می‌شوند.

مکان‌ها

دهکده: محلی دورافتاده که مشرف به قلعه‌ای بسیار قدیمی است و ایتن برای پیدا کردن دخترش باید آن را زیر و رو کند. این دهکده واقع در رومانی است و کاملا از تمدن امروزی دور افتاده است و دارای محل‌های مختلفی است.

کلونی: دهکده در یک کلونی در شرق اروپا است که هیچ ارتباطی با دنیای بیرون ندارد. بازی Resident Evil Village از اینجا شروع می‌شود. کلونی و دهکده توسط لیکان‌ها آلوده شده‌اند. لیکان‌ها موجوداتی وحشی و بی‌رحم هستند که در دهکده لانه درست کرده‌اند و دارای دندان‌ها و پنجه‌هایی بزرگ و خطرناک هستند.

قلعه: بانو دیمیترسکیو به همراه دخترانش در این قلعه زندگی می‌کنند. اهالی دهکده به شدت از او و قلعه‌اش وحشت دارند و به آن نزدیک نمی‌شوند.

گیم پلی

در بازی Resident Evil Village باید از انواع اسلحه و آیتم‌ها در برابر دشمنان بی‌رحم خود استفاده کنید و برای هر شرایطی آماده باشید.

بازی‌های Resident Evil همواره معرف شرایطی بسیار خطرناک بوده‌اند که باید از آن‌ها فرار می‌کردید. هیچکس به شما کمک نخواهد کرد و باید با دشمنان رو در رو شوید و برای بقا بجنگید.

بازی دارای سلاح‌های مختلفی است که می‌توانید آن‌ها را به دکمه‌های جهت‌ها اختصاص دهید و سریعا بین سلاح‌ها جابجا شوید. در بسیاری از شرایط، بهتر است که به جای حمله، اول از خود محافظت کنید و در فرصت مناسب، به دشمن آسیب برسانید.

در بازی‌های Resident Evil، مدیریت منابع اهمیتی حیاتی دارد و بازی Resident Evil Village نیز از این قاعده مستثنا نیست. باید همواره آیتم‌های خود را چک کنید و مطمئن باشید که در شرایط خطرناک، آمادگی لازم را دارید.

شما می‌توانید با مراجعه به دوک،‌ انواع اسلحه و آیتم‌های مختلف را بخرید یا آن‌ها را تقویت کنید. یکی از بخش‌های مهم بازی، مدیریت آیتم‌ها است. هر آیتم در صفحه آیتم‌ها فضای مشخصی را پر می‌کند و باید بتوانید آن‌ها را به گونه‌ای در کنار هم بچینید که از تمام این فضا استفاده کامل را ببرید. چینش آیتم‌ها، حالتی پازل‌گونه دارد و در بقا بسیار مهم است. هم‌چنین شما می‌توانید با ترکیب گیاهان و مایعات شیمیایی، جعبه کمک‌های اولیه بسازید. شما همچنین می‌توانید با ترکیب آیتم‌های مختلف، گلوله‌های مختلفی برای اسلحه خود بسازید.

مود The Mercenaries

در مود The Mercenaries، شما باید با موجی از دشمنان روبرو شوید و برای کسب بهترین امتیاز تلاش کنید. مود The Mercenaries بعد از پایان داستان بازی باز خواهد شد.

هدف مود The Mercenaries ساده است. قبل از پایان زمان، به امتیاز مورد نیاز برسید. برای این کار باید دشمنان مختلف را نابود کنید. با پیدا کردن گوی‌های زمان، می‌توانید برای خود زمان بخرید و امتیاز بیشتری کسب کنید.

شما باید برای هر مرحله، سلاح‌های مناسب و قدرت مورد نیاز خود را انتخاب کنید. مود The Mercenaries به شما این امکان را می‌دهد تا به سبک مورد نظر خود بازی کنید و خلاقیت خود را نشان دهید. بین هر مرحله می‌توانید سلاح‌های خود را تعویض یا قدرت‌های خود را تقویت کنید.

بعد از هر مرحله، درجه سختی بازی بیشتر می‌شود و باید مهارت‌های خود را تقویت کنید. رسیدن به پایان مود The Mercenaries کار سختی است اما پاداش آن ارزش وقت شما را خواهد داشت.

عملکرد فنی

بازی Resident Evil Village روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4 اسلیم با رزولوشن 900p و فریم ریت 30 و روی پلی استیشن 4 پرو با رزولوشن 1080p و فریم ریت 30 قابل بازی است.

با خرید بازی Resident Evil Village،‌ بازی Resident Evil RE:Verse را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. این بازی چندنفره در تابستان عرضه خواهد شد و برای دانلود آن کافی است دیسک بازی Resident Evil Village را داشته باشید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7938
۱,۶۰۰,۰۰۰
۰%
۱,۶۰۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید