بازی Spongebob SquarePants Battle Bottom Rehydrated PlayStation 4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
4630
۸۹۹,۰۰۰
۰%
۸۹۹,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

     

عنوان محصول : بازی Spongebob SquarePants Battle Bikini Bottom Rehydrated  

سبک بازی : ماجرایی

ریجن 2

پلتفرم اجرایی : PlayStation 4

سازنده : Purple Lamp Studios

ناشر : THQ Nordic

 

 

بررسی تخصصی


نبرد خیر و شر

روایت داستانی بازی نبرد خیر و شر است و این نبرد بی پایان خیر و شر با توجه به دنیای باب اسنفجی و دوستانش با طنز درون مایه ای بازی عجین شده و طراحی دشمنان و مراحل بازی به صورت کلی همه چیز بازی را که شما نگاهی اجمالی به آن میندازید به صورت طنز روایت و طراحی شده است .

گیم پلی ای متنوع و باثبات

هسته اصلی گیم پلی شامل جمع آوری آیتم ها و شکست دادن ربات هایی است که به مناطق مختلفی در BIKINI BOTTOM حمله کرده اند . همین طور پرش از موانع و عبور از سکو ها که شما را به یاد بازی های کلاسیک سبک پلتفرمر می اندازد . در طول بازی توانایی کنترل یک شخصیت از دنیای این داستان را دارید . باب اسنفجی ( SpongeBob ) که یک آشپز ساده است ، پاتریک ( Patrick )  که نزدیک ترین دوست باب اسنفجی است و سندی ( Sandy ) که یک سنجاب ماده و دانشمند است. شخصیت پیش فرض و اصلی بازی باب اسنفجی است ؛ ولی رفته رفته با پشت سر گذاشتن مراحل بازی شما توانایی کنترل پاتریک و سندی را هم به دست خواهید آورد هر شخصیت توانایی های منحصر به فرد خود را دارد و  این سه شخصیت در قسمت های مختلف مراحل بازی بر اساس توانایی هایی که دارند میتوانند کاربردی تر و بهتر ظاهر شوند . به طور مثال باب اسنفجی با توجه به اسنفجی بودن بدنش در طول گیم پلی بازی میتوانند از لحاظ فیزیک بدنی تغییر شکل دهد و چالش های پیش رو آمده را پشت سر بگذارد . پاتریک با توجه به اضافه وزنی  و زور زیادی که دارد میتواند در نبرد های تن به تن به کار شما بیاید. همین طور پاتریک با توجه به زور زیادی که دارد توانایی برداشتن اجسام را دارد و میتواند اجسام برداشته شده را به سوی دشمن پرتاب کند و یا این که با پرتاب اجسام به کلیدهای درهای بسته شده را باز کند. در نهایت سندی  در پرش ها بسیار کار آمد است . او با استفاده از طنابی که دارد میتوانند آن را در هوا به چرخش در بیاورد تا شما مدت زیادی در هوا پرواز کنید و همین طور دشمنان پیش روی خود را از بین ببرید. سندی همچنین توانایی اسکیت سواری بر روی یخ را هم دارد .

جابجایی کاراکترها در طول بازی به این گونه است که ایستگاه های اتوبوسی وجود دارند و شما با فشردن دکمه R1 میتوانید هر کدام از این شخصیت ها را صدا زده و به ادامه گیم پلی بازی بپردازید . در طول جریان بازی  روایت داستان اصلی از طریق باب اسنفجی شکل خواهد گرفت . در طول بازی شما با انواع و اقسام از دوستان و دشمنان خود در دنیای داستانی باب اسنفجی روبرو خواهید شد . بسیاری از دوستان شما به دردسر افتاده و از طریق ربات ها و دشمنان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند و شما باید به آن‌ها کمک کرده و آن ها را ار گرفتاری ها و مشکلاتی که پیش رویشان قرار داده شده برهانید .

بازی بازیکنان را ملزم به جمع آوری سه نوع اشیا  می کند. اشیاء براق واحد پول بازی است و می تواند برای پرداخت عوارض در مناطق بازی یا برای خرید کفگیر طلایی از آقای Krabs استفاده شود.  کفگیر ( Spatulas ) طلایی برای دسترسی به مناطق جدید استفاده می شود که در طول بازی پنهان هستند و همچنین می توانید با انجام ماموریت های انجاام شده توسط Squidward Tentacles و چند شخصیت دیگر  به دست آورید. جوراب پاتریک نیز در طول بازی پخش شده است و او در ازای 10 جوراب خود ، باب اسنفجی را با یک کفگیر طلایی پاداش می دهد.مراحل بازی از تنوع خوبی برخورد دار هستند و دشمنان بازی و طراحی مراحل بازی در هسته گیم پلی بازی که پیش روی شما قرار دارد در طول گیم پلی بازی دچار تغییراتی میشود و شما حس تکراری بودن در طول تجربه مراحل بازی به شما دست نمیدهد . البته گیم پلی کلی بازی روی هم رفته ساده است و شما به هیچ وجه با یک عنوان سخت و پیچیده اصلا روبرو نیستید . در مورد مکانیزم های گیم پلی بازی هم میتوان گفت احتمالا در بسیاری از بازی هایی این سبک مشابه آن را دیده‌اید حتی با عمقی بهتر و طراحی چشم نواز تر . در پایان هر مرحله اصلی هم شما با غول هایی مواجه خواهید شد که باید با آنان مباززه کنید . طراحی غول ها قابل قبول کار شده و غول ها خبیث و در عین حال خنده دار هستند . هر غولی نقاط ضعفی دارد و اگر به نقاط ضعف غول ها پی ببرید دیگر کار سختی پیش روی خود ندارید و شکست دادن آن ها ساده خواهد بود.بازی از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 استفاده میکند که در دنیای بازی های ویدیوی موتور گرافیکی قدرتمند و بسیار خوش نام است . سازندگان گرافیک بازی را شاد و فانتزی توسعه داده و بازی از گرافیکی فانتزی با رنگ بندی تند و شاید بتوان بهتر گفت گرافیک آبرنگی بهره میبرد .

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
4630
۸۹۹,۰۰۰
۰%
۸۹۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید