بازی Saints Row The Third Remastered برای PS4
قیمت: 960000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Saints Row The Third Remastered برای PS4

عنوان محصول :  بازی Saints Row The Third Remastered 

پلتفرم اجرایی : PS4

ریجن 2

دارای تمام DLCها(سه پک مأموریت‌های بیشتر و DLCهای مربوط به آیتم‌های تزئینی)

ناشر : THQ

سازنده : VolitionSperasoft Studio, LLC,

 

محصولات مشابه


پکیج کامل: بازی Saints Row: The Third برای کنسول‌های فعلی ریمستر شده است و جلوه‌های بصری و گرافیکی آن بهبود یافته‌اند. بندر استیل و خیابان سوم، هیچگاه اینقدر زیبا نبوده‌اند.

بازی Saints Row: The Third دارای یک بخش آنلاین تیمی است و می‌توانید با دوستان خود، شهر را خراب کنید و به فعالیت‌های مختلف بپردازید.

یکی از ویژگی‌های بارز بازی‌های Saints Row، قابلیت شخصی سازی با گزینه‌های بسیار زیاد است. شما هیچ محدودیتی در ساخت کاراکتر خود ندارید و تمام اجزا آن را می‌توانید تغییر دهید.

برای شکست دادن سیندیکت، شما چاره‌ای جز نابودی کامل شهر سین ندارید. بازی Saints Row: The Third یک بازی سراسر اکشن و آشوب و انفجار است و هر گوشه آن، رازی در خود پنهان کرده است.

بازی Saints Row: The Third، گنگ معروف و قدرتمند سینتز را در اوج قدرت نشان می‌دهد و شهر، زمین بازی شماست. قوانین را شما تعیین می‌کنید. نسخه ریمستر شده بازی Saints Row: The Third دارای گرافیک بهبود یافته‌ای است که شهر سین را در زیباترین حالت آن نشان می‌دهد. گنگ سینتز، محدوده فعالیت‌های خود را از خیابان سوم به تمام محله استیل واتر گسترش داده است و شروع به عرضه کفش‌ها، نوشیدنی‌های انرژی زا و اکشن فیگورهایی با طرح گروه و رهبر آن، جانی گت کرده است. قدرت و موفقیت سینتز باعث می‌شود تا سیندیکت، یک خانواده مافیایی عظیم و قدرتمند، به این گنگ علاقه‌مند شوند، اما مقاومت در برابر این خانواده خلافکار عواقب عظیمی دارد. اکنون، گنگ سینتز باید از شهر خود در برابر سیندیکت محافظت کند و با هر وسیله و سلاحی که شده، آن را پس بگیرد.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Saints Row The Third Remastered برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}