نسخه Mythic Edition بازی Rocket Arena برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
4638
۱,۱۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۱۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : نسخه  Mythic Edition بازی Rocket Arena  

بستر اجرایی : PS4

 

بررسی تخصصی


محتویات نسخه Mythic Edition بازی Rocket Arena:

- لباس Guardian Phoenix Jayto Mythic

- لباس Frost Princess Kayi

- لباس Cyber Sailor Blastbeard

- لباس Stone Temple Izell

- آیتم‌های Pulsar Megablast Trail و Fragment Return Trail

- آیتم 1000 Rocket Fuel

 

شرکت الکترونیک آرتز (EA) در اوایل هفته گذشته عنوانی را به بازار عرضه کرده است که شاید بسیاری از مخاطبان با آن ناآشنا، و یا حتی اسمی از این عنوان تا به حال نشنیده باشند. بازی Rocket Arena یک عنوان چندنفره آنلاین است که بازیکنان در آن باید در تیم‌هایی متشکل از سه نفر قرار گیرند و در محیطی فانتزی و رنگارنگ به مصاف حریفان خود بروند. این بازی که از لحاظ ظاهری به‌نظر الهامات زیادی را از دیگر عناوین محبوب نظیر بازی Fortnite و Apex Legends برداشت کرده است، توانسته است در ایجاد یک تجربه مهیج و مفرح موفق شود و بازیکنان را برای ساعت‌ها مشغول نبرد با موشک‌ها و سلاح‌های اعجاب‌انگیز کند.

در زمینه گیمپلی، بازی Rocket Arena شباهت‌های بسیار زیادی را با دیگر عنوان محبوب این سبک یعنی بازی Overwatch دارد، بدین صورت که بازیکنان در نبردهای خود قادر خواهند بود تا از میان 10 قهرمان و شخصیت مختلف بهترین انتخاب را نسبت به سلایق خود انجام دهند، و هرکدام از قهرمانان نیز با توانایی‌ها و سلاح‌های منحصربفرد خود مکانیزم گیمپلی بازی را بسیار دچار تنوع و تحول کرده‌اند.

 

هم‌چنین بازیکنان با بدست آوردن اشیا باستانی و مخفی (Artefact) به گزینه‌های بی‌شماری از شخصی‌سازی شخصیت‌ها و هم‌چنین مزایا گسترده در بخش گیمپلی بازی دست می‌یابند و با قدرت هرچه بیشتر به سراغ بخش چندنفره بازی می‌روند. اما بخش چندنفره متشکل از چهار حالت و بخش متفاوت است که عبارتند از: حالت Team Deathmatch، Treasure Hunt، Mega Rocket Supply Objective و در نهایت Rocketball که در هرکدام از آن‌ها بازیکنان باید وظایف خاصی را به‌همراه دوستان خود به‌انجام برسانند.

اما به‌غیر از چهار بخش اصلی بازی، شما همواره می‌توانید در هر بخش و قسمتی از بازی آن‌گونه که می‌پسندید به انجام ماموریت‌ها بپردازید و بازی شما را هیچ‌گاه از ماجراجویی و شلیک موشک‌های بی‌شمار در حین پرش و حرکات هیجان‌آور منع نمی‌کند. اگرچه که تمامی حالات بخش چندنفره دارای تنوع و ماموریت‌های مختلفی هستند، اما پیشنهاد می‌شود که در بازی بیشتر توجه خود را روی جنبه تفریح و لذت‌بردن هرچه بیشتر در بازی متمرکز کنید و زیاد به مسئله برد و باخت توجهی نداشته باشید، زیرا در بازی آن‌قدر مکانیک‌ها و المان‌های مختلفی وجود دارد که بازیکنان اگر تصمیم بگیرند تنها به ماموریت‌ها و دستورات درون بازی دقت کنند قطعا از نهایت هیجان و اتفاقات غیرمنتظره در بازی بدون بهره می‌مانند.

 

نحوه نبردها و مبارزات در بازی به‌گونه‌ای طراحی شده است که شلیک موشک‌ها و نابودی سازه‌های درون بازی همیشه حس خوبی را به بازیکنان القا می‌کند و شکست دادن حریفان نیز همواره با یک انیمیشن مختلف و همراه با صحنه‌های طنزآمیز همراه خواهد بود. هم‌چنین شرکت EA با قیمت‌گذاری مناسب خود توانسته است تا بازیکنان زیادی را ترغیب به تجربه بازی کند، ولی شاید اگر بخواهیم به یکی از نکات کمی ناامیدکننده در بازی اشاره‌ای داشته باشیم، می‌توانیم به بخش پرداخت‌های درون برنامه‌ای و بخش فروشگاه بازی بپردازیم که باتوجه به مدت زمان بسیار کوتاه عرضه بازی، شرکت EA تصمیم گرفته است از همین روزهای نخست تصمیم به ارائه آیتم‌های شخصی‌سازی و محتویات اضافه در قبال پرداخت مبالغ مختلف بپردازد. حتی این سیاست‌ها در بازی به‌قدری مورد توجه قرار گرفته است که بخشی به‌نام پیش‌خرید بسته بتل‌پس نیز وجود دارد که در نوبه خود باعث تعجب است.اما در آخر و بدون درنظر گرفتن چندین نکته منفی کوچک، بازی Rocket Arena را می‌توان یک تجربه باارزش و مملو از شادی و لحظات مفرح  برای دوست‌داران سبک عناوین شوتر فانتزی و هم‌چنین عناوینی نظیر بازی Overwatch و بازی Fortnite توصیف کرد، که در دنیای رنگارنگ بازی هیچ‌گونه محدودیتی را برای تجربه بازی برای بازیکنان قائل نشده است. به‌صورتی که توسعه‌دهندگان بازی نهایت سعی و تلاش خود را انجام داده‌اند که محصول نهایی ساعات متداوم و خوشی را تجربه بازی برای بازیکنان به‌ارمغان آورد. اما باتوجه به برخی تصمیمات بحث‌برانگیز شرکت EA در رابطه با بخش فروشگاه، تنها می‌توان امیدوار بود که بازی بعد از به دست آوردن محبوبیت و توجه بیشتر تحث اقدامات سودجویانه بیشتری توسط این شرکت قرار نگیرد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
4638
۱,۱۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۱۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید