خرید بازی Like a Dragon Ishin برای PS5
خرید بازی Like a Dragon Ishin برای PS5
قیمت: 3850000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Like a Dragon Ishin برای PS5

خرید بازی Like a Dragon: Ishin برای PS5

تولیدکننده: SEGA

یک نفره

اکشن ماجراجویی - Beat em Up

مناسب برای ۱۸ سال به بالا

ریمستر شده برای PS5

داستان‌سرایی عمیق

شخصیت‌پردازی جذاب

سیستم مبارزاتی متنوع

بازسازی بسیار خوب جلوه‌های بصری

موسیقی‌ گوش‌نواز

محصولات مشابه

قرن‌ها صلح به پایان می‌رسد. در سراسر یک کشور، فرقه‌های مختلف برای جنگ داخلی آماده می‌شوند. پیش‌مرگ‌های امپراتوری زیر پرچم Sonno Joui جمع شده‌اند و هدف‌شان، حفظ امپراتوری و کشتن شورشیان است. آن‌ها در تلاش‌اند دیکتاتوری نظامی ژاپن را براندازند و مرزهای کشور را روی بیگانگان ببندند.

 

از سوی دیگر، باکوفو، حکومت فعلی ژاپن، نیروی ویژه‌ای را برای برقرار نظم تشکیل می‌دهد اما بزرگ‌ترین چالش آن‌ها، درگیری داخلی بین اعضای این نیروی ویژه‌ است که هر لحظه ممکن است روی هم شمشیر بکشند.

 

و در کیو، پایتخت ژاپن نیز مردی که مسیر تاریخ را تغییر می‌دهد، به دنبال عدالت و انتقام است؛ ساکاموتو ریوما.

 

ریوما به قتل عزیزترین فرد زندگی‌اش متهم شده است و یک سامورایی دون‌پایه از مرداب‌ها است که نام خود را تغییر داده و مخفی شده است. اما در واقع او قصد دارد قاتل واقعی را پیدا کند و درون سامورایی‌های گرگ صفتی به نام شینسنگومی نفوذ می‌کند.

 

ریوما اکنون با نام سایتو هاجیمه فعالیت می‌کند و در راه پیدا کردن قاتل، درگیر توطئه‌های سیاسی و خشونتی مضاعف می‌شود که ژاپن را برای همیشه تغییر خواهد داد و اسطوره‌هایی جدید خلق خواهد کرد.

 

 

بازی Like a Dragon: Ishin، تاریخ ژاپن را به شکلی کاملا غیرمتعارف و منحصربفرد با استفاده از کاراکترهای بازی‌های Yakuza تعریف می‌کند و در طول بازی، با کاراکترهای معروف بازی Yakuza از تمام هفت بازی در نقش‌هایی کاملا جدید مواجه خواهید شد و آن‌ها را از همان نگاه اول خواهید شناخت.

 

راه خود را با خون به کتاب‌های تاریخ باز کنید

در بازی Like a Dragon: Ishin شما می‌توانید از چهار سبک مبارزه مختلف در مبارزات پویا و هیجان‌انگیز بازی استفاده کنید و دشمنان خود را تکه پاره کنید، گلوله باران کنید یا آن‌ها را به رقص مرگ دعوت کنید.

 

 

 

سبک The Swordsman همانگونه که از نامش پیدا است، به شما این امکان را می‌دهد تا با شمشیر سامورایی خود دشمنان خود را تکه پاره کنید. برخورد شمشیرها در مبارزات واقع‌گرایانه است و برای تبدیل شدن به یک سامورایی، باید غرور، ممارست و مهارت خاصی نشان دهید.

 

 

با سبک The Gunman می‌توانید از انواع سلاح‌های گرم برای شکست دادن دشمنان از فاصله نسبتا دور استفاده کنید و به انواع تیرهای مخصوص مانند تیرهای کور کننده، سمی و آتش‌زا استفاده کنید.

 

 

سبک The Wild Dancer، ترکیبی از سلاح گرم و شمشیر را به شما می‌دهد و می‌توانید با گلوله و تیغه تیز شمشیر خود، دشمنان خود را از بین ببرید.

 

 

سبک The Brawler برای افرادی مناسب است که به دستان خود بیش از هر سلاح دیگری اعتماد دارند. وقتی از سلاح‌ها ناامید می‌شوید، شاید هنرهای رزمی بهترین هم‌رزم شما در مبارزات باشند. با فرا گرفتن هنرهای رزمی مختلف شما می‌توانید دشمنان خود را کبود کنید و از هر جسمی که نزدیک‌تان است به عنوان سلاح استفاده کنید تا مطمئن شوید دشمنان‌تان دیگر از جای‌شان بلند نخواهند شد.

 

 

شهر کیو، پایتخت امپراتوری ژاپن است که در آینده به کیوتو تغییر نام خواهد داد. خیابان‌های کیو پر از چالش هستند و فعالیت‌های مختلفی را در محله‌های کیو پیدا خواهید کرد. محله فوشیمی، مرکز مهمان‌خانه‌ها و بازار اصلی شهر است. راکونای، مرکز سرگرمی و رستوران‌ها است و راکوگای نیز برای افرادی که دنبال ماجراجویی هستند، وسوسه‌انگیز است. محله گیون، محله شب‌نشینان است و موکوروگای که به شهرک مرد مرده معروف است، خطرناک‌ترین محله شهر است که فقط انسان‌های احمق سمت آن خواهند رفت. گفته می‌شود که اگر کسی می‌خواهد بر ژاپن حکومت کند، باید بتواند بر کیو مسلط شود. عده زیادی با این جاه طلبی راهی کیو شده‌اند و هیچ‌گاه بازنگشته‌اند.

 

 

شهر توسا، یک شهر کوچک حول یک قصر است اما اولین جرقه‌های انقلاب را رقم می‌زند. مردم توسا مهربان و خونگرم تلقی می‌شوند اما یکی از ب

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Like a Dragon Ishin برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}