خرید بازی Deliver Us the Moon برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6055
۱,۹۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۵۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Deliver Us the Moon برای PS5
تولیدکننده: سایر
یک نفره
ماجرایی
مناسب برای بالای 12 سال
دارای پوستر، استیکر و ساندترک دیجیتال

بررسی تخصصی

نسخه فیزیکی بازی Deliver Us the Moon برای PS5 شامل آیتم‌های زیر است

- کاور دو رو

- پوستر دو رو

- ساندترک دیجیتال

- پک استیکر

 

بازی Deliver Us the Moon یک بازی علمی تخیلی ماجرایی در آینده‌ای نزدیک است که منابع طبیعی زمین دیگر به پایان رسیده‌اند و همه چیز در آستانه نابودی است. قدرت‌های بزرگ دنیا برای نجات بشریت، آژانس فضایی جهانی را راه اندازی می‌کنند و موفق می‌شوند منبع انرژی جدیدی روی ماه پیدا کنند.

آژانس فضایی جهانی موفق می‌شود روی ماه کلون‌های انسانی ایجاد کند و منابع این قمر را برداشت کند و به زمین بفرستد. به نظر می‌رسد بحران انرژی در زمین به پایان رسیده است اما یک شب ارتباط با ماه به شکل کامل قطع می‌شود و منبع انرژی نیز از بین می‌رود. پس از سال‌ها تلاش، شما در بازی Deliver Us the Moon نقش آخرین فضانورد باقی مانده روی کره زمین را ایفا خواهید کرد که یا باید دلیل قطع ارتباط ماه با زمین را پیدا کند یا او به همراه سایر انسان‌ها منقرض خواهند شد.

 

 

در این سفر، تنها همراه شما یک ربات به نام ASE است. شما باید در ماه گشت و گذار کنید، کارخانه‌های متروکه را بگردید، سرنخ‌های مختلف را پیدا کنید و راز حادثه‌ای را که باعث نابودی بشر می‌شود، برملا سازید.

 

آیا می‌توانید انسان را نجات دهید یا در فضای لایتناهی فراموش خواهید شد؟

 

 

بقایای سازه‌های بشری روی ماه رازهای زیادی را در خود نهفته‌اند. شما در بازی Deliver Us the Moon به ابزار همه کاره‌ای به نام Astrotool دسترسی دارید که با استفاده از آن می‌توانید با محیط تعامل داشته باشید و با حل پازل‌های مختلف، راز ماه را کشف کنید.

 

 

ماه جای خطرناکی است و شما باید در طول بازی، همواره مراقب خطرات مختلف از جمله دستگاه‌های امنیتی به کار گرفته شده در کارخانه‌های روی ماه باشید. لباس فضایی شما، تنها محافظ شما در برابر جو ماه است و باید در طول بازی، پازل‌های محیطی متفاوت و متنوعی را حل کنید که این پازل‌ها علاوه بر ارائه سرنخ‌هایی درباره داستان بازی، با غیر فعال کردن تجهیزات امنیتی، جان شما را نیز نجات می‌دهند.

 

 

ویژگی جذاب بازی Deliver Us the Moon این است که شما را در لباس یک فضانورد قرار می‌دهد. شما باید مقدمات سفر خود را آماده کنید و سپس سوار سفینه فضایی خود شوید و به عنوان یک فضانورد در ماه کاوش کنید. ماه فاقد جاذبه کافی است و در محیط این قمر شما می‌توانید از عدم وجود جاذبه کافی برای حرکت استفاده کنید. البته این عدم جاذبه همچنین باعث می‌شود تا اجرام مختلفی در جو وجود داشته باشند و باید مراقب برخورد با آن‌ها نیز باشید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6055
۱,۹۵۰,۰۰۰
۰%
۱,۹۵۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید