خرید بازی Two Point Campus نسخه Enrollment برای PS5
خرید بازی Two Point Campus نسخه Enrollment برای PS5
قیمت: 1550000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Two Point Campus نسخه Enrollment برای PS5

خرید بازی Two Point Campus نسخه Enrollment برای PS5
تولیدکننده: SEGA
یک نفره
مدیریتی - سندباکس
مناسب برای تمام سنین
دارای نقشه بازی و بروشور دانشگاه

محصولات مشابه

نسخه Enrollment بازی Two Point Campus شامل محتوای زیر است.

- نقشه دنیای بازی

- بروشور دانشگاه

- آیتم‌های با تم بازی Two Point Campus برای بازی Two Point Hospital

 

 

به دانشگاه‌تان خوش آمدید! در بازی Two Point Campus شما وظیفه دارید بهترین دانشگاه ممکن را بسازید و مدیریت کنید و با جذب دانشجوهای نخبه و کسب درآمد، نظر شورای شهر را جلب کنید تا شما را اخراج نکنند!

 

 

بازی Two Point Campus یک بازی مدیریتی است و شما وظیفه دارید تا یک دانشگاه بسازید. شما در ساخت این دانشگاه آزادی عمل زیادی دارید و می‌توانید آن را به هر شکلی که دوست‌ دارید، توسعه دهید. برای ساخت ساختمان اصلی، طراحی دکور و تهیه تجهیزات کلاس‌ها، آزادی عمل بسیار زیادی دارید و می‌توانید با خلاقیت خود، دانشگاه‌های جذاب و منحصربفردی بسازید.

 

 

در بازی Two Point Campus، شما به عنوان مدیر دانشگاه، نه تنها باید دانشجوها را برای کسب نمره‌های بهتر و افزایش رتبه علمی دانشگاه پرورش دهید، بلکه زندگی آن‌ها را نیز تحت تأثیر قرار خواهید داد. دانشگاه محیطی اجتماعی است و دانشجوهای شما با هم دوست می‌شوند، این وظیفه شما است که محیطی را فراهم کنید که دانشجوهای شما احساس راحتی کنند و بتوانند راحت‌تر با همکلاسی‌های خود ارتباط برقرار کنند. شما علاوه بر تهیه انواع تجهیزات علمی و تفریحی در محیط دانشگاه، باید تجهیزات و ساختمان‌های مخصوص تغذیه نیز لحاظ کنید و با ساخت خوابگاه، راحتی دانشجوها را تضمین کنید تا فقط به کسب علم و دانش فکر کنند.

 

بازی Two Point Campus دنیایی پویا دارد. شما در ابتدای هر سال تحصیلی باید برنامه درسی دانشجوها را مشخص کنید و در طول سال تحصیلی، علاوه بر انجام مأموریت‌هایی که هیأت مدیره دانشگاه و شورای شهر به شما واگذار می‌کنند، باید به درخواست‌های دانشجویان گوش دهید و مطالبات آن‌ها را ارائه کنید تا دانشجوهای بیشتری به سمت دانشگاه جذب شوند. همچنین، شما باید در ابتدای هر سال تحصیلی، اساتید مختلف برای رشته‌های تحصیلی، از اساتید تازه‌کار تا دانشمندان دیوانه را استخدام کنید، حقوق آن‌ها را تأمین کنید و آن‌ها را پرورش دهید. همچنین، شما باید برای سایر تأسیسات دانشگاه، کارگر، خدمتکار، منشی، دستیار و استادیار استخدام کنید و به وضعیت رفاهی آن‌ها نیز توجه کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Two Point Campus نسخه Enrollment برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}