خرید بازی Gotham Knights برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6739
۱,۸۸۵,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۵,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی Gotham Knights برای PS5
تولیدکننده: Warner Bros.
یک نفره - تا چهار نفر آنلاین
اکشن ماجراجویی - اوپن ورلد
مناسب برای بالای 12 سال

بررسی تخصصی

افسانه شما اکنون آغاز می‌شود

بتمن مرده است. دنیای جنایات سازمان‌یافته زیرزمینی از همیشه بزرگ‌تر است و جنایت‌کاران، خیابان‌های گاتام را تصاحب کرده‌اند. اکنون، خانواده بتمن متشکل از بت گرل، نایتوینگ، رد هود و رابین باید از گاتام محافظت کنند، امید را به شهروندان بازگردانند، نظم و قانون را به پلیس برگردانند و جنایت‌کاران را بترسانند. در بازی Gotham Knights، شما باید با حل معماهای تعدادی از خطرناک‌ترین جنایت‌کاران گاتام و پرده‌برداری از رازی درباره تاریخ شهر، تبدیل به شوالیه تاریکی شوید و گاتام را از آشوب نجات دهید.

بازی Gotham Knights یک بازی اوپن ورلد اکشن نقش آفرینی است که بزرگ‌ترین و پویاترین نسخه شهر گاتام را در اختیار پلیر قرار می‌دهد. شما می‌توانید به تنهایی یا دو نفره در پنج محله اصلی گاتام بگردید، در مود Heroic Assault، به صورت دو الی چهار نفره، با مجرمان بجنگید، از جرم و جنایت جلوگیری کنید و سازمانی تاریخی را که نقشه‌های شومی برای گاتام دارد، متوقف کنید.

با شوالیه‌ها آشنا شوید

رد هود

جیسون تاد یک عدالت‌جو تک‌رو و به شدت خشن است. او در نوجوانی توسط یکی از شرورترین دشمنان بتمن کشته شد اما به زندگی بازگشت و این تجربه دردناک، او را برای همیشه تغییر داده است. او در کنترل خشمش ناتوان است و ابایی از پریدن جلوی گلوله برای نجات خانواده‌اش ندارد. جیسون تاد نمی‌تواند فساد ریشه‌ای گاتام را که بارها برای او گران تمام شده است، تحمل کنند و قصد دارد به هر قیمتی که شده، جنایت‌کاران را به سزای اعمال‌شان برساند.

 

 

جیسون تاد از نظر قدرت بدنی در نقطه اوج ممکن برای یک انسان است و علاوه بر مهارت در نبردهای تن به تن، در کار با تمام سلاح‌های جدید و سنتی ماهر است. پس از مرگ بتمن، جیسون تاد قانع شده است که موقتا استفاده از سلاح‌های مرگبار را کنار بگذارد.

رابین

تیم دریک جوان‌ترین عضو خانواده بتمن است اما از تمام اعضای این خانواده، حتی بتمن باهوش‌تر است و در قدرت استنتاج، بی‌رقیب است. تیم دریک به مأموریت بتمن ایمان دارد و مصرانه باور دارد که گاتام به یک قهرمان نیاز دارد. بتمن، مرشد تیم دریک بود و تیم قصد دارد تا میراث او را زنده نگه دارد.

 

 

رابین در هنرهای رزمی ماهر است، به یک عصای قابل جمع شدن مجهز است و در استفاده از تاکتیک‌های مخفیانه استاد است. او علاوه بر هنرهای رزمی، از جنگ‌افزار روانی و علوم رفتاری در مواجهه با جنایت‌کاران استفاده می‌کند.

 

بت گرل

از نظر قدرت اراده و پشتکار، هیچکس نمی‌تواند با باربارا گوردون رقابت کند. باربارا همیشه دختری عملگرا بوده است و عقب نشینی برای او قابل قبول نیست. او در جوانی به دلیل یک مجروحیت، از ناحیه کمر به پایین ناتوان شد اما از مهارت‌های خود به عنوان اوراکل استفاده کرد و به بتمن کمک کرد. باربارا در علوم آزمایشگاهی نابغه است و پس از درمان، به عنوان بت گرل به خانواده بتمن ملحق شد.

 

 

بت گرل در هنرهای رزمی ماهر است و به کیک باکسینگ، کاپویرا و جوجیتسو تسلط کامل دارد. او به یک باتون مجهز است و به راحتی می‌تواند دستگاه‌ها و سیستم‌های مختلف را هک کند.

 

نایتوینگ

دیک گریسون یک رهبر ذاتی است، خوشبین است و خوش‌تیپ‌ترین و جذاب‌ترین عضو خانواده بتمن محسوب می‌شود. او در یک سیرک زندگی می‌کرد و خانواده را بسیار ارزشمند می‌داند. او اعتقاد دارد که همیشه باید دلیلی برای مبارزه باشد و تا کنون دلیل او، مردم گاتام بوده‌اند. او اولین رابین، اولین شاگرد بتمن بوده است اما تلاش می‌کند تا از زیر سایه بتمن خارج شود.

 

 

دیک گریسون در استفاده از حرکات آکروباتیک در مبارزه‌اش مهارت دارد و از اسکریمای دوگانه به عنوان سلاح استفاده می‌کند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6739
۱,۸۸۵,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۵,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید