خرید بازی Syberia The World Before 20 Years Edition - PS5 نسخه 20 سالگی
خرید بازی Syberia  The World Before 20 Years Edition - PS5 نسخه 20 سالگی
قیمت: 2550000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Syberia The World Before 20 Years Edition - PS5 نسخه 20 سالگی

 

خرید بازی Syberia: The World Before نسخه 20 سالگی برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Microids
یک نفره
ماجرایی - اشاره و کلیک
مناسب برای بالای ۱۶ سال
دارای آرت بوک

محصولات مشابه

نسخه 20 سالگی بازی Syberia: The World Before شامل آرت بوک می‌شود.

 

 

در واگن، سال 1937، دانا روز دختر ۱۷ ساله بااستعدادی است که به عنوان یک پیانیست در حال درخشیدن است که ناگهان، حکومت فاشیستی سایه قهوه‌ای، به اروپا حمله می‌کند و جنگ جهانی دوم را آغاز می‌کند.

در تایگا، سال ۲۰۰۴، کیت واکر در معادن نمک زندانی شده است و برای بقا تلاش می‌کند اما اتفاقی غیر مترقبه هویت او را برای همیشه تغییر می‌دهد.

 

 

در بازی Syberia: The World Before، راهی ماجراجویی عظیمی در طی زمان و مکان شوید. در بازی Syberia: The World Before در نقش دانا و کیت واکر بازی خواهید کرد و رازهایی که برای مدتی طولانی دفن شده بودند، کشف خواهید کرد.

 

 

بازی Syberia: The World Before، جدیدترین بازی در مجموعه Syberia است و داستان آن در دنیای این بازی که توسط بنوا سوکال خلق شده است، رخ می‌دهد و بار دیگر به دنیای زیبا، شاعرانه و نفس‌گیر این هنرمند پا خواهید گذاشت.

 

 

همانند نسخه‌های قدیمی این بازی، Syberia: The World Before دارای پازل‌های پیچیده و معماهای سختی است و داستانی چندلایه و پر پیچ و خم دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Syberia The World Before 20 Years Edition - PS5 نسخه 20 سالگی

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}