خرید بازی Endzone A World Apart نسخه Survivor برای PS5
خرید بازی Endzone  A World Apart نسخه Survivor برای PS5
قیمت: 2340000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Endzone A World Apart نسخه Survivor برای PS5

خرید بازی Endzone: A World Apart نسخه Survivor برای PS5
مدل: بازی PS5
تولیدکننده: Assemble Entertainment
یک نفره
استراتژیک - مدیریتی
مناسب برای ۱۲ سال به بالا
شامل بسته گسترش‌دهنده Prosperity

محصولات مشابه

نسخه Survivor بازی Endzone شامل بسته گسترش‌دهنده Prosperity می‌شود.

 

در سال ۲۰۲۱، یک گروه تروریستی تمام نیروگاه‌های هسته‌ای در دنیا را منفجر می‌کند و دنیا به آشوب کشیده می‌شود. تنها تعداد کمی از انسان‌ها توانستند به پناهگاه‌های زیرزمینی به نام ناحیه نهایی فرار کنند. ۱۵۰ سال بعد، بشر به سطح زمین باز می‌گردد. شما باید اکنون پایگاه‌ها و شهرک‌های کوچکی بسازید، از انسان‌ها در برابر خطرات محیط زیستی مانند فضای رادیواکتیو، باران اسیدی، تغییرات جوی شدید و انسان‌ها محافظت کنید و به عنوان رهبر جدید انسان‌ها، بار دیگر زندگی را روی زمین آغاز کنید.

بازی Endzone: A World Apart یک بازی استراتژی است و شما در طول بازی به ۹۰ ساختمان مختلف دسترسی دارید و باید تمام نیازهای اهالی شهرک خود را برطرف کنید.

شما در بازی باید منابع مختلف را جمع آوری کنید، اقتصاد خود را مدیریت کنید و زیرساخت‌های لازم برای تهیه آب و غذا را برای اعضای جامعه خود فراهم کنید. شما وظیفه دارید امکانات اولیه‌ای مانند برق را در شهرک خود ایجاد کنید و راه‌های ارتباطی برای توسعه اقتصاد در نظر بگیرید.

محیط زیست در بازی Endzone: A World Apart دائما در حال تغییر است و انواع خطرات مانند مناطق آلوده به رادیواکتیو، خشکسالی، باران اسیدی، طوفان شن و مهاجمان شما را تهدید می‌کنند.

 

در طول بازی باید گروه‌هایی از پیش‌آهنگ‌ها را راهی مناطق دوردست کنید تا به منابع بیشتری دسترسی پیدا کنید. بازی Endzone: A World Apart دارای سناریوهای مختلف برای شرایط مختلف، بیش از ۹۰ مأموریت جانبی و شرایط متعدد برای پایان بازی است که مهارت‌های شما در رهبری و بقا را به چالش می‌کشند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Endzone A World Apart نسخه Survivor برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}