بازی World War Z Aftermath برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7005
۱,۸۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۲۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول :بازی World War Z: Aftermath 

پلتفرم اجرایی : برای PS5

سبک : اکشن ترسناک

اضافه شدن سلاح اره‌برقی

دشمنان جدید

سیستمی جدید برای مبارزات با سلاح سرد

امکان زاویه‌ی دید اول‌ شخص

سازنده : Saber Interactive

ناشر : Saber Interactive

 

بررسی تخصصی

بازی World War Z: Aftermath نسخه کامل‌تر بازی World War Z است که بر اساس فیلمی به همین نام ساخته شده است و تا کنون بیش از 15 میلیون پلیر به دست آورده است. بازی World War Z: Aftermath یک بازی چهار نفره تیمی با قابلیت کراس پلی است و می‌توانید روی هر پلتفرمی که هستید، با پلیرهای دیگر پلتفرم‌ها بازی کنید. بازی World War Z: Aftermath دارای مراحل داستانی متعدد است و در نقاط مختلف دنیا مانند رم و روسیه با گله‌های عظیم زامبی‌ها مبارزه می‌کنید.

 

 

بازی World War Z: Aftermath دارای اپیزودهای داستانی کاملا جدید در رم، واتیکان و روسیه است. هم‌چنین چند شخصیت جدید نیز به شخصیت‌های قبلی بازی اضافه شده‌اند و اکنون می‌توانید با حملات جدید، سیستم مبارزه از نزدیک جدید، قابلیت استفاده هم‌زمان از دو سلاح و قابلیت‌های جدید، زامبی‌ها را قلع و قمع کنید. از زامبی‌های جدید بازی نیز می‌تواند به گله موش‌های زامبی اشاره کرد که مانند سیلی روی شما سرازیر خواهند شد.

 

 

بازی World War Z: Aftermath حالت اول شخص را نیز به بازی اضافه کرده است تا مراحل بازی را از زاویه دید کاملا جدیدی تجربه کنید. سلاح‌های خود را شخصی‌سازی کنید، چالش‌های مختلف را انجام دهید و با انجام چالش‌های روزانه، جوایز متعددی دریافت کنید.

 

 

علاوه بر نیویورک، توکیو، موسکو و مارسی، دو شهر رم و واتیکان و شبه‌جزیره کاماچکا در روسیه نیز در بازی World War Z: Aftermath اضافه شده‌اند.

رم: در خیابان‌های باریک سنگی، مقبره‌ها و کلوزیوم‌ با زامبی‌ها از نزدیک درگیر شوید و مبارزه کنید. در اینجا باید گروهی از مهندسان را از زامبی‌ها نجات دهید تا شاید بتوانید واتیکان را از زامبی‌ها پس بگیرید.

 

کاماچکا: برای مقابله با زامبی‌ها و البته هوای یخبندان، باید پناهندگان ژاپنی و اهالی منطقه را با هم متحد کنید. از یک کشتی به یخ نشسته و طوفان یخ عبور کنید تا برای متحد کردن ژاپنی‌ها و روس‌ها، یک فرمانده را استخدام کنید.

 

مسکو: پدر پوپوف و هم‌رزمانش برای پیدا کردن پناهگاهی در کاخ کرملین، باید از دست زامبی‌ها فرار کنند.

 

نیویورک: گروهی از شهروندان عادی باید از بام برجی در منهتن خود را به ایستگاه مترو برسانند و قبل از اینکه ارتش شهر را نابود کند، از دست زامبی‌ها فرار کنند.

 

توکیو: پس از شیوع و پیدایش زامبی‌ها، ژاپن اولین کشوری است که اهالی خود را فراری داده است. گروهی داوطلب می‌شوند تا شهروندان باقی مانده را از توکیو نجات دهند و به بندر برسانند.

 

مارسی: در مکان‌هایی وسیع یا تاریک باید از زامبی‌ها فرار کنید و به قلعه سن نیکلاس برسید.

 

 

زامبی‌های بازی World War Z: Aftermath به هیچ زامبی دیگری شباهت ندارند. این زامبی‌ها که در گله‌های سیل‌آسا حمله می‌کنند، دارای فیزیک بسیار دقیقی هستند و به دلیل تعداد زیاد، به راحتی در مکان‌های تنگ گیر می‌کنند و از روی هم رد می‌شوند و ممکن است کوهی از زامبی‌ها شکل گیرد. هر چه تعداد زامبی‌ها بیشتر باشد، مبارزه با آن‌ها سخت‌تر است و کم کم تبدیل به نیروی مخرب و غیر قابل توقف می‌شوند.

 

 

دشمنان و آیتم‌های درون بازی به شکل تصادفی ایجاد می‌شوند تا بازی تنوع زیادی داشته باشد و تکراری نشود. این آیتم‌ها و دشمنان بر اساس عملکرد شما شکل می‌گیرند و باید با انتخاب هوشمندانه سلاح و تجهیزات، سعی کنید که تا آخر هر اپیزود زنده بمانید.

 

بازی World War Z: Aftermath داری هشت کلاس Gunslinger، Hellraiser، Slasher، Medic، Fixer، Exterminator، DroneMaster و کلاس جدید Vanguard است که هر کدام ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصربفردی دارند. 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
7005
۱,۸۲۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۲۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید