خرید بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5939
۱,۸۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : خرید بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection 

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

سازنده Digital Eclipse

ناشر Pix n Love Games

یک الی دو نفره

سبک بازی : مبارزه‌ای

مناسب برای 16 سال به بالا

شامل هفت بازی

بررسی تخصصی

بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection مجموعه کامل بازی‌های کلاسیک سری Samurai Shodown است. این بازی شامل شش بازی اول سری است که از سال 1993 عرضه شده بودند. در این مجموعه یکی از بازی‌های این سری نیز که هیچوقت عرضه نشده بود، گنجانده شده است. تمام این بازی‌ها دارای بخش آنلاین و بخش موزه هستند و می‌توانید ساندترک آن‌ها را نیز گوش دهید.

 

اولین بازی Samurai Shodown در سال 1993 عرضه شد. قسمت‌های دوم و سوم این بازی در سال‌های 1994 و 1995 عرضه شدند و سه‌گانه اول را به پایان برسانند. بازی Samurai Shodown IV Amakusa's Revenge در سال 1996 عرضه شد و پس از وقفه‌ای هفت ساله، بازی Samurai Shodown V عرضه شد. بازی Samurai Shodown V Special سال بعد عرضه شد و این مجموعه، بازی Samurai Shodown V Perfect را نیز شامل می‌شود که هیچوقت عرضه نشده بود. تمام این بازی‌ها به دو زبان انگلیسی و ژاپنی قابل بازی هستند و فیلتر تصویر رترو، قابلیت ذخیره بازی و بخش جدید Free Mode نیز به آن‌ها اضافه شده است.

 

 

تمام بازی‌های این مجموعه به صورت آنلاین نیز قابل بازی هستند. شما در بخش Casual Match می‌توانید با هر فردی که می‌خواهید بازی کنید یا در بخش Ranked Match با افرادی که هم سطح شما هستند، مسابقه دهید و رتبه خود را در جدول جهانی ارتقا دهید.

 

 

در بخش موزه شما می‌توانید دو هزار تصویر مربوط به بخش توسعه این هفت بازی را تماشا کنید. این بخش حتی دارای چندین فیلم مستند کوتاه درباره روند توسعه بازی است و علاقه‌مندان به این بازی‌ها، از این بخش بسیار لذت خواهند برد. این مجموعه دارای یک پخش کننده موسیقی است و می‌توانید به 200 قطعه موسیقی از هفت بازی کلاسیک سری Samurai Shodown گوش دهید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5939
۱,۸۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید