خرید بازی Sakuna Of Rice and Ruin برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5940
۱,۸۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : خرید بازی Sakuna Of Rice and Ruin 

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

سازنده Edelweiss

ناشر XSeed

یک نفره

سبک بازی  : اکشن - هک و اسلش - شبیه‌ساز کشاورزی

مناسب برای بالای 12 سال

بررسی تخصصی

بازی Sakuna: Of Rice and Ruine جدیدترین بازی سازندگان بازی محبوب Astebreed است. این بازی کاملا متفاوت است و مبارزات دوبعدی را با ساخت و ساز و شبیه‌ساز کشاورزی ترکیب کرده است. در بازی Sakuna: Of Rice and Ruin شما کنترل ساکونا، الهه مغرور اما تنهای برداشت را بر عهده دارید که به جزیره‌ای خطرناک تبعید شده است و در کنار تعدادی آدم تبعید شده دیگر زندگی می‌کند. او به تدریج شیاطین جزیره را شکست می‌دهد و در دنیای زیبا و رنگارنگ این جزیره، خانه‌ای برای خود می سازد. او با کاشت برنج و غذا دادن به انسان‌ها، بار دیگر ثابت می‌کند که لیاقت الهه بودن را دارد. بازی Sakuna: Of Rice and Ruin، نامه‌ای عاشقانه به افسانه‌های ژاپنی و هنر کاشت و پخت برنج است که ارزش زیادی نزد ژاپنی‌ها دارد.

 

در بازی Sakuna: Of Rice and Ruin، ساکونا از ابزار کشاورزی به عنوان سلاح استفاده می‌کند و از سه حمله ضعیف، قوی و ویژه برای شکست دادن حیوانات شیطانی جزیره بهره می‌برد. علاوه بر این، او به یک شال جادویی مجهز است و از آن در مبارزات استفاده می‌کند.

 

 

در کنار مبارزات، بازی Sakuna: Of Rice and Ruin دارای یک بخش شبیه‌سازی کشاورزی است. شما در دهکده می‌توانید تجهیزات جدید کشاورزی تهیه کنید، غذا درست کنید و با توجه آب و هوا، برنج بکارید که در پرورش مهارت‌های ساکونا نقش بسیار مهمی دارد.

 

 

بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برداشتی از افسانه محلی ساکونا است و با تحقیقات بسیاری گردآوری شده است. این بازی از تاریخ ژاپن و اسطوره‌های به شکلی دقیق استفاده کرده است و مکان‌های دیدنی ژاپن در قدیم را به شکلی زیبا و چشم‌نواز پیاده‌سازی کرده است.

 

 

بازی Sakuna: Of Rice and Ruin الهه‌ای را نشان می‌دهد با تبعید به یک دهکده، با زندگی انسان‌ها آشنا می‌شود و با کمک به آن‌ها، روح خود را درمان می‌کند و بار دیگر معنی الهه بودن را درمی‌یابد.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5940
۱,۸۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۸۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید