خرید بازی Phoenix Wright Ace Attorney 123 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Phoenix Wright Ace Attorney 123 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Phoenix Wright Ace Attorney 123 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول :خرید بازی Phoenix Wright Ace Attorney 123 

پلتفرم اجرایی :  برای Nintendo Switch

 یک نفره

سیک ماجرایی

مناسب برای بالای ۱۶ سال

شامل سه بازی

سازنده Capcom

ناشر Capcom

محصولات مشابه

بازی Ace Attorney 123 شامل سه بازی Phoenix Wright: Ace Attorney در یک کارتریج می‌شود. بازی Phoenix Wright: Ace Attorney اولین حضور فینیکس رایت، این دادستان معروف در بازی‌های ویدیویی است. فینیکس رایت در بازی Ace Attorney: Justice For All با پرونده سختی مواجه می‌شود و بازی Ace Attorney: Trials and Tribulations، گذشته و حال را به هم پیوند می‌دهد.

 

در بازی Phoenix Wright: Ace Attorney، فینیکس رایت به تازگی دادستان شده است و اولین پرونده او، مرگ مدل جوانی است و مظنون اصلی پلیس، دوست صمیمی فینیکس رایت است. او تصمیم می‌گیرد تا از دوستش دفاع کند و قاتل اصلی را پیدا کند.

 

 

در بازی Ace Attorney: Justice For All، فینیکس رایت قبل از یک محاکمه مهم مورد حمله قرار می‌گیرد و حافظه خود را از دست می‌دهد. او اکنون باید تا قبل از پایان محاکمه حافظه‌اش را به دست بیاورد و از موکلش دفاع کند. او در این محاکمه با دادستان بسیار قدرتمندی روبرو می‌شود که شکست دادن آن غیر ممکن تصور می‌شود.

 

 

در بازی Ace Attorney: Trials and Tribulations، فینیکس رایت باید با وکیل سابقش، میا فی همکاری کند و با گشتن در گذشته، بی‌گناهی موکل خود را در برابر وکیل مرموز به نام گودو ثابت کنند.

 

 

سه گانه بازی Ace Attorney دارای زبان‌های ژاپنی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و چینی است. این نسخه همچنین دارای بهبودهایی برای گیم پلی هر سه بازی و فضای ذخیره بازی بیشتر است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Phoenix Wright Ace Attorney 123 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}