خرید بازی Pokemon Legends: Arceus برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch Exclusive
خرید بازی Pokemon Legends: Arceus برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch Exclusive
قیمت: 1990000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Pokemon Legends: Arceus برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch Exclusive

عنوان محصول :بازی Pokemon Legends: Arceus 

پلتفرم اجرایی :  برای Nintendo Switch

 یک نفره - دو نفره آنلاین - نیازمند اشتراک نینتندو برای بازی آنلاین

نقش آفرینی - اوپن ورلد

مناسب برای تمام سنین

سازنده Game Freak

ناشر Nintendo

محصولات مشابه

بازی Pokemon Legends: Arceus، بازی جدید از سری پوکمون است که اکشن و نقش آفرینی را به هم پیوند می‌دهد. در بازی Pokemon Legends: Arceus، راهی ماجراجویی عظیم جدیدی می‌شوید و پوکمون‌های مختلف را به دست می‌آورید.

 

 

در بازی Pokemon Legends: Arceus، به منظقه هیسوی در سینو قدیم سفر خواهید کرد. منطقه هیسوی از نظر طبیعی بسیار پهناور و زیبا است و وظیفه شما سفر در این منطقه و مطالعه پوکمون‌ها است. پس از دریافت مأموریت و آماده سازی، شما از دهکده خود، به نواحی مختلف هیسوی سفر خواهید کرد. در مرکز هیسوی، کوه کورونت قرار دارد که اطراف آن را چهار زیستگاه متفاوت احاطه کرده‌اند.

 

شما در بازی Pokemon Legends: Arceus باید اولین پوکداکس منطقه هیسوی را تهیه کنید. شما باید با گشت و گذار در محیط‌های متنوع هیسوی، پوکمون‌های مختلف را به دست آورید، رفتار آن‌ها را یاد بگیرید و با پرتاب به موقع پوکبال، آن‌ها را تصاحب کنید. بازی Pokemon Legends: Arceus یک بازی نقش آفرینی است و می‌توانید با پرتاب پوکمون خود به سمت دیگر پوکمون‌ها،‌ با آن‌ها مبارزه کنید.

 

 

شما کار خود را با انتخاب یک پوکمون از میان Cyndaquil، Rowlet یا Oshowott آغاز خواهید کرد. سپس پروفسور لونتون که در حال مطالعه روی پوکمون‌ها است، از شما می‌خواهد تا برای پیوستن به تیم اکتشاف کهکشان، پوکمون‌های هیسوی را تصاحب کنید و آن‌ها را در یک راهنما به نام پوکداکس ثبت کنید. هدف شما در بازی تصاحب تمام این پوکمون‌ها است.

 

 

شما می‌توانید با Wyrdeer در محیط بازی به سرعت جابجا شوید، با Basculegion در آب‌ها بگردید و با Hisuian Braviary، در آسمان پرواز کنید. تعدادی از پوکمون‌ها از سوی اهالی هیسوی مقدس شمرده می‌شوند و پیدا کردن و تصاحب آن‌ها بسیار سخت است. آخرین پوکمون بازی Arceus نام دارد که موجودی مرموز است و راز بزرگ منطقه هیسوی را مخفی کرده است.

 

 

اگر فایل ذخیره یکی از دو بازی Pokemon Sword یا Pokemon Shield را داشته باشید، می‌توانید در بازی ست لباس Shaymin Kimono را به صورت رایگان دریافت کنید. همچنین، می‌توانید پس از پایان داستان اصلی بازی، مأموریت انحصاری جدیدی را برای به دست آوردن یک پوکمون نایاب به نام Shaymin آغاز کنید.

 

اگر فایل ذخیره یکی از دو بازی Pokemon Let's Go! Pikachu یا Pokemon Let's Go! Eevee را داشته باشید، می‌توانید ماسک با طرح پیکاچو یا ایوی را به صورت رایگان در بازی دریافت کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Pokemon Legends: Arceus برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch Exclusive

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}