خرید بازی Metal Max Xeno Reborn برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Metal Max Xeno  Reborn برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch
ناموجود

خرید بازی Metal Max Xeno Reborn برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

خرید بازی Metal Max Xeno: Reborn برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: سایر
یک نفره
نقش آفرینی - Vehicular Combat
مناسب برای بالای ۱۲ سال

محصولات مشابه

بازی Metal Max Xeno: Reborn یک بازی نقش آفرینی ژاپنی پساآخرالزمانی اوپن ورلد با گیم پلی مبارزات تانکی است که در آن شما کنترل تالیس را بر عهده دارید که به همراه گروهی از بازماندگان قصد دارند انتقام انقراض انسان‌ها را از ربات‌ها بگیرند. دنیای بازی Metal Max Xeno: Reborn توسط نیروهای نوا نابود شده است و اکنون فقط شما بازمانده‌اید.

 

 

دنیای نابود شده بازی Metal Max Xeno: Reborn، دیستوکیو نام دارد که زمانی توکیو بوده است. بازی Metal Max Xeno: Reborn یک بازی اوپن ورلد غیر خطی است با مبارزات بی‌درنگ و مبارزه با تانک است و باید با کسب تجربه، تالیس و همراهانش را در نبردهای مختلف هدایت کنید.

 

 

با پیروزی در نبردها و کسب تجربه می‌توانید قدرت‌های خود را افزایش دهید و از بین پنج شاخه اصلی درخت مهارت‌های بازی، قدرت‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. بازی دارای پنج کلاس اصلی Drive، Repair، Medical، Militia و Survive است.

 

 

سرنوشت بشر در دستان شما است. شما باید با کمک کاراکترهایی از جمله پوچی، سگ جنگجو و وفادارتان، اهداف مختلف را از بین ببرید. شما همچنین می‌توانید پوچی را نیز تقویت کنید و از او در نبردها استفاده کنید.

 

 

مبارزه با تانک بخش بزرگی از بازی Metal Max Xeno: Reborn را تشکیل می‌دهد. شما با مبارزه با ربات‌های مختلف می‌توانید قطعات جدید به دست آورید و تانک خود را تعمیر و تقویت کنید. تانک‌ها در بازی قابلیت‌های شخصی سازی زیادی دارند و می‌توانید با اضافه کردن سلاح‌های مختلف، آن‌ها را برای نبردهای مختلف آماده کنید.

 

 

در بازی Metal Max Xeno: Reborn باید با پسران وا مبارزه کنید و با گشت و گذار در دشتی عظیم و بی‌انتها، آخرین بازمانده‌های بشریت را از ربات‌ها نجات دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Metal Max Xeno Reborn برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}