بازی انحصاری Shadow of the Beast برای PS4
بازی انحصاری Shadow of the Beast برای PS4
ناموجود

بازی انحصاری Shadow of the Beast برای PS4

عنوان محصول :بازی انحصاری Shadow of the Beast 

پلتفرم اجرایی :  PS4

سبک : اکشن ماجرایی پلتفرمینگ

نسخه فیزیکی ریجن 3 آسیا

ناشر : Sony Interactive Entertainment

سازنده : Heavy Spectrum Entertainment Labs

 

محصولات مشابه


اصلی‌ترین ویژگی که باعث می‌شود بازی را به پایان برسانید و لذت ببرید، طراحی‌های هنری زیبای آن است که در هر بخشی از بازی خودنمایی می‌کنند. از محیط‌های بازی با عمق بسیار زیاد و تنوع بالا که شامل مناطق جنگلی، بیابان‌های خشک و حتی دنیای مردگان با تلالو نور‌های مختلف می‌شوند گرفته تا طراحی دشمنان و مخصوصا شخصیت اصلی بازی، به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است و برای یک بازی دو‌بعدی نه تنها قابل قبول، که خیلی هم زیبا است. البته بخش گرافیکی بازی از بعد فنی مشکلاتی نیز دارد؛ با اینکه بازی تقریبا خالی از هرگونه باگی است، 

جلوه‌های صوتی، در یک بازی می‌توانند تاثیر بسیار خوبی برای خلق اتمسفر عالی داشته باشند. سازندگان Shadow of the Beast هم با اشراف به این قضیه، موسیقی‌های جذابی را در بازی خود گنجانده‌اند که به اقتضای هر محیط متفاوت هستند و کاملا در یک هماهنگی خوب با طراحی هنری بازی عمل می‌کنند. برای مثال، در محیط بیابانی بازی یک موسیقی آرام و ته‌مایه‌هایی از موسیقی‌های عربی را می‌شنویم که ریتم آن در حین مبارزات تند‌تر می‌شود و می‌تواند هیجان خوبی به گیمر بدهد. 

نکته موردی که می‌توانید به گیم‌پلی مبارزات بازی کمی تنوع ببخشد، وجود غول‌آخر‌های جالب در آن است.بعدی در مورد گیم‌پلی Shadow of the Beast، به دشمنان بازی مربوط می‌شود. جایی که در آن شاهد تنوع خوبی از گونه‌های مختلف دشمنان هستیم که از سرباز‌های معمولی گرفته تا موجوداتی تخیلی را شامل می‌شوند.شما بازی را در نقش یک موجود دیو مانند با اندامی انسانی و پنجه‌های تیز آغاز می‌کنید و در همان مرحله اول شاهد دزدیده‌شدن یک نوزاد توسط ارباب‌تان هستید و بنا به دلایلی که برای فاش نشدن داستان از گفتن آن‌ها اجتناب می‌کنیم، تصمیم می‌گیرید تا برای حفظ جان این نوزاد با ارباب‌تان مبارزه کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی انحصاری Shadow of the Beast برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}