خرید بازی L O L Surprise برای PS5
خرید بازی L O L  Surprise  برای PS5
قیمت: 1600000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی L O L Surprise برای PS5

خرید بازی L.O.L. Surprise! برای PS5
تولیدکننده: Outright Games
تا چهار نفر آفلاین
آرکید
مناسب برای کودکان

محصولات مشابه

طرفداران عروسک‌های L.O.L. بی‌صبرانه منتظر خریدن عروسک‌های مورد علاقه‌شان هستند و شما باید رویاهای آن‌ها را به حقیقت تبدیل کنید. کاراکتر خود را از بین عروسک‌های محبوب L.O.L. انتخاب کنید و عروسک‌های مختلف را جمع آوری و تزئین کنید و در فروشگاه بفروشید. بازی L.O.L. Surprise! B.B.s Born to Travel برای تمام سنین مناسب است و می‌توانید رویای عروسک سازی خود را واقعیت ببخشید. با پایان هر مرحله، عروسک‌های جدید دریافت کنید و آن‌ها را در شوها و کنسرت‌های مختلف به نمایش بگذارید. بازی L.O.L. Surprise دارای ۳۰ مرحله است و می‌توانید آن را به صورت دو الی چهار نفره نیز بازی کنید.

 

در بازی L.O.L. Surprise! می‌توانید در نقش عروسک L.O.L. مورد علاقه خود بازی کنید و او را به شکل دلخواه خود تزئین کنید.

 

بازی L.O.L. Surprise! دارای سه مرحله در محل‌های شناخته شده از دنیای L.O.L از جمله نیو فب سیتی، کوئین آیلند و نیان دزرت است. شما می‌توانید عروسک‌های خود را به نمایش بگذارید و می‌توانید بازی را به صورت دو الی چهار نفره آفلاین نیز بازی کنید.

 

 

در بازی L.O.L. Surprise! وظیفه شما و دوستان‌تان این است که با همکاری، فروشگاه L.O.L. را مدیریت کنید، عروسک‌های مختلف بسازید و سفارش‌های مشتریان خود را تحویل دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی L O L Surprise برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}