خرید بازی No Man s Sky برای PS5

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6721
۱,۴۴۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۴۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

خرید بازی No Man's Sky برای PS5
تولیدکننده: سایر
یک نفره - تا 32 نفر آنلاین
بقا - سندباکس - اوپن ورلد
مناسب برای هفت سال به بالا
سازگار با PSVR 2

بررسی تخصصی

بازی No Man's Sky یک بازی بقا عظیم و عملا بی‌انتها است که هیچوقت کشف آن به پایان نمی‌رسد. شما می‌توانید آزادانه در کهکشان بی‌انتهای بازی بگردید و علاوه بر تجربه بخش داستانی 30 ساعته آن، سیارات مختلف را کشف کنید و دنیای خود را روی یکی از این سیارات بسازید. در بازی No Man's Sky می‌توانید در فضا با دیگر کاشفان بجنگید، مسابقه دهید، مستعمره بسازید، گشت و گذار کنید، با خطرات مختلف بجنگید و به همراه دیگران، برای بقا تلاش کنید.

بازی No Man's Sky دنیایی را پیش پای شما قرار می‌دهد که عملا بی‌نهایت است و تا کنون هیچ فردی تمام آن را کشف نکرده است. همیشه سیاره‌ای جدید برای کشف خواهید یافت و هیچ دو سیاره‌ای مانند هم نیستند و دارای آب و هوای متفاوت، گونه‌های زیستی متنوع و مواد معدنی کاملا منحصربفردی هستند. گاهی شما باید برای بقا در شرایط آب و هوایی سخت تلاش کنید، با بیگانگان ملاقات کنید یا حتی گنج‌هایی گم شده و ناشناخته را کشف کنید.

در بازی No Man's Sky می‌توانید یک پایگاه بسازید. روی هر سیاره‌ای که دوست دارید، می‌توانید یک پایگاه بسازید و آن را به یک مستعمره چند سیاره‌ای گسترش دهید. باید برای گسترش پایگاه خود، منابع معدنی استخراج کنید، کارگر استخدام کنید و یا حتی یک مرکز فرماندهی سیار برای سفر بین مستعمرات خود بسازید.

 

 

بازی No Man's Sky اگرچه به صورت کاملا آفلاین و تک نفره قابل بازی است، اما تجربه واقعی آن برای بخش چندنفره بازی است. بازی No Man's Sky دارای سرورهایی با ظرفیت 32 نفر است و می‌توانید آن را به صورت چند نفره بازی کنید. در مرکز اجتماعی بازی به نام «ناهنجاری در فضا» می‌توانید با دیگر پلیرها ملاقات کنید، گروه، ارتش و یا حتی یا حکومت آنلاین تشکیل دهید و با هم سیارات دیگر را کشف کنید.

 

 

بازی No Man's Sky دارای جامعه آنلاین عظیمی است که به دلیل همکاری و فضای دوستانه‌اش مشهور است. شما نه تنها می‌توانید به سیارات و مستعمرات دیگر پلیرها سفر کنید، بلکه می‌توانید ساخته‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و به هم‌دیگر در ساخت مستعمرات جدید کمک کنید.

 

 

دنیای بازی No Man's Sky نه تنها تقریبا بی‌انتها است بلکه مانند جهان هستی، همواره در حال گسترش است. بازی No Man's Sky دارای آپدیت‌های عظیمی بوده که کاملا بازی را متحول کرده‌اند و بخش‌های کاملا جدید و بزرگی به بازی اضافه کرده‌اند به گونه‌ای که شاید تا هزاران ساعت شما را به خود مشغول کنند. آخرین آپدیت بازی به نام Waypoint در کنار افزایش فضای آیتم‌ها، گسترش «ناهنجاری در فضا» و افزایش مودهای بازی و درجه‌های سختی مختلف، از نظر گرافیکی نیز بازی را برای قابلیت‌های سخت‌افزاری نسل جدید بهینه کرده است. بازی No Man's Sky تا چندین سال آینده، آپدیت‌های بزرگ بیشتری دریافت خواهد کرد و همواره به تکامل ادامه خواهد داد. برای تجربه کامل بازی، پیشنهاد می‌شود که آن را حتما آپدیت کنید.

 

بازی No Man's Sky یکی از بهترین بازی‌ها هدست PSVR بود. نسخه PS5 این بازی نیز با هدست واقعیت مجازی PSVR 2 سازگار خواهد بود و پس از عرضه این هدست، با آپدیت بازی، می‌توانید آن را به صورت واقعیت مجازی نیز تجربه کنید.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
6721
۱,۴۴۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۴۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید