خرید بازی Train Life A Railway Simulator برای PS5
خرید بازی Train Life  A Railway Simulator برای PS5
قیمت: 1650000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Train Life A Railway Simulator برای PS5

خرید بازی Train Life: A Railway Simulator برای PS5
تولیدکننده: Nacon
یک نفره
شبیه‌ساز - مدیریتی
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

برای اولین بار در یک بازی شبیه‌ساز قطار، در بازی Train Life هم نقش یک راننده قطار را بر عهده خواهید داشت و هم به عنوان یک مدیر، خطوط راه‌آهن را مدیریت خواهید کرد. در این بازی، شما باید قطارهای مختلف را هدایت کنید و با گسترش شبکه راه‌آهن، امپراتوری حمل و نقل خود را بسازید.

 

 

در بازی Train Life، باید قطارهای مسافربری و باری را در سراسر اروپا کنترل کنید. هر قطار دارای تجهیزات و قطعات منحصربفردی است و برای هدایت آن‌ها، باید کاملا بر قطار مسلط شوید. بازی Train Life دارای محیط‌های متنوعی از جمله شهرها، روستاها و جنگل‌ها است.

 

 

شما همچنین باید با مدیریت مسافران و واگن‌های قطار، کمپانی راه‌آهن خود را مدیریت کنید. شما در ابتدا، نام، لوگو، قطارها و راننده‌های مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید و ریل‌های راه‌آهن سراسر اروپا را در می‌نوردید. شما وظیفه دارید از لوکومتیوها مراقبت کنید، آن‌ها را تعمیر کنید و راننده‌های جدید استخدام کنید.

 

 

بازی Train Life یک بازی شبیه‌ساز دقیق است. شما باید به سیگنال‌های راه و دستورالعمل‌های هدایت قطار توجه کنید، فاصله ترمز را رعایت کنید و در محل‌های مناسب در ایستگاه‌ها قطار را متوقف کنید. شما همچنین باید برای شرایط ناگوار غیر مترقبه از جمله سقوط درختان، واگن‌های متوقف شده و قطارهای دیگر در مسیر آماده باشید.

 

 

بازی Train Life دارای آب و هوای پویا و چرخه روز و شب است و باید در هر شرایطی، آماده هدایت قطار باشید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Train Life A Railway Simulator برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}