خرید بازی Hard West برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5949
۱,۴۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۸۰,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

 

بازی Hard West برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

یک نفره

تاکتیکی نوبتی

مناسب برای بالای 16 سال

سازنده Creative Forge

ناشر Bad Land Publishing

بررسی تخصصی

به غرب وحشی به شکلی کاملا متفاوت خوش آمدید. اتفاقاتی تراژیک، مردی را به قدرت‌هایی ماورایی می‌رسانند و او اکنون باید با این قدرت‌های جدید انتقام بگیرد. بازی Hard West درباره مردی به نام وارن است که به اعماق تاریک روح انسان دست پیدا می‌کند و در دنیایی پر از انتخاب‌های سخت و عواقب سخت‌تر، باید زنده بماند. در غرب وحشی، مرگ همیشه در تعقیب شما است و پیمانی که با نیروهای تاریک بسته‌اید، همیشه به دنبال شما خواهد بود.

بازی Hard West شامل هشت مرحله داستانی می‌شود که هر کدام دارای پنج مأموریت مختلف هستند و باید در مبارزات نوبتی تاکتیکی بازی، دشمنان را شکست دهید. در دنیای Hard West سفر کنید و با کاراکترهای متنوعی آشنا شوید که سرنوشت‌شان به شما گره خورده است. همراه یک‌دیگر، شما باید تصمیمات سختی بگیرید و نقشه‌های نیروهای باستانی را برملا سازید. بازی Hard West دارای داستانی پیچیده با چندین پایان مختلف است و تصمیمات شما روی پایان بازی تأثیر دارند.

 

 

در دنیای بازی Hard West، غرب وحشی با دنیای شیاطین، مراسم جادویی و فرقه‌های شیطانی ترکیب شده است و مردگان در زمین آزادانه حرکت می‌کنند.

 

 

در بازی Hard West شما تیمی متشکل از یک الی چهار کاراکتر خواهید داشت و باید با توانایی‌های خارق‌العاده آن‌ها آشنا شوید. بازی Hard West دارای سلاح‌های مختلف مربوط به غرب وحشی است و باید با استفاده از تاکتیک‌های مختلف، هر مرحله را به پایان برسانید.

 

 

با جمع آوری کارت‌های جادویی می‌توانید قدرت‌های جدید کسب کنید. این کارت‌ها با انجام مأموریت‌های اصلی و فرعی و گشت و گذار در محیط یافت می‌شوند. شما می‌توانید با ترکیب کارت‌ها، نیروهای قوی‌تری نیز به دست آورید.

 

 

در طول بازی، در مبارزات و در بین مبارزات، شما باید تصمیمات مختلفی بگیرید که در داستان و سرنوشت همه کاراکترها تأثیر گذار هستند.

 

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
5949
۱,۴۸۰,۰۰۰
۰%
۱,۴۸۰,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید