خرید بازی Overcooked نسخه ویژه با بازی Overcooked 2 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Overcooked  نسخه ویژه با بازی Overcooked  2 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 0 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Overcooked نسخه ویژه با بازی Overcooked 2 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

 

یک تا چهار نفر آفلاین - تا چهار نفر آنلاین

casual - party

مناسب برای تمام سنین

شامل دو بازی - شامل DLCهای بازی Overcooked!

سازنده Ghost Town

ناشر Team 17

محصولات مشابه

پک بازی Overcooked شامل بازی Overcooked! نسخه ویژه و بازی Overcooked! 2 می‌شود تا آشوب این دو بازی را در یک جا داشته باشید. بازی Overcooked را بهتر است به صورت تک‌نفره بازی نکنید زیرا از پس هیچ کاری برنمی‌آیید. این بازی برای این ساخته شده است تا آن را به صورت چهار نفره بازی کنید و با همکاری یکدیگر سفارش مشتریان خود را حاضر کنید، آشپزخانه را تمیز نگه دارید و از سوختن آن جلوگیری کنید. بازی Overcooked! به صورت رقابتی نیز قابل بازی است و در قالب دو تیم می‌توانید با هم رقابت کنید. در بازی Overcooked! شما در هر مرحله باید غذاهای مختلفی را آماده کنید و این کار بدون هماهنگی و همکاری ممکن نیست. در بازی Overcooked! 2 شما می‌توانید به صورت آنلاین نیز بازی کنید. در این بازی شما بار دیگر به قلمرو پیاز باز می‌گردید و بار دیگر باید آن را نجات دهید. این دو بازی دارای بیش از ۲۰ کاراکتر قابل بازی و ۷۵ مرحله متنوع در مکان‌های غیرمتعارف با چالش‌های بسیار سخت هستند.

 

این پک شامل بازی Overcooked! نسخه ویژه می‌شود که نسخه اول بازی به همراه تمام DLCهای آن است که شامل بخش رقابتی و چندین مرحله و غذای جدید می‌شوند. بازی Overcooked! 2 در این پک فاقد DLC است و هر دو بازی در یک کارتریج قرار دارند.

 

هر دو بازی Overcooked! به صورت یک الی چهار نفره آفلاین قابل بازی هستند. بازی Overcooked! 2 دارای بخش آنلاین است و می‌توانید به صورت تیمی یا رقابتی، بازی را با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Overcooked نسخه ویژه با بازی Overcooked 2 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}