خرید بازی Garfield Kart Furious Racing برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Garfield Kart  Furious Racing برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1480000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Garfield Kart Furious Racing برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

 

یک الی چهار نفر Split-Screen - تا هشت نفر آنلاین

مسابقه‌ای - آرکید

سازنده Artefacts

ناشر Microids

محصولات مشابه

در بازی Garfield Kart: Furious Racing، کاراکتر و خودروی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با نمایش مهارت‌های رانندگی خود، رقبا را کنار بگذارید و برنده شوید. در طول مسابقه می‌توانید از آیتم‌های مختلف مثل بالشت یا چوب دستی جادویی استفاده کنید و دیگران را از سر راه بردارید. اگر مثل گارفیلد تنبل هستید، پس راه‌های میانبر در هر مسیر را کشف کنید و از فنرها استفاده کنید تا از روی رقبا بپرید. می‌توانید این بازی را به صورت چهار نفره آفلاین یا هشت نفره آنلاین نیز بازی کنید.

 

بازی Garfield Kart: Furious Racing یک بازی مسابقه‌ای آرکید است و باید با استفاده از آیتم‌هایی که در طول مسابقه به دست می‌آورید. دیگران را شکست دهید. این بازی دارای سه مود Grand Prix، مسابقه و مسابقه زمانی است.

 

بازی Garfield Kart: Furious Racing به صورت چهار نفره Split-Screen یا هشت نفره آنلاین قابل بازی است. این بازی دارای ۱۶ مسیر مسابقه برگرفته از معروف‌ترین لوکیشن‌های انیمیشن و فیلم‌های گارفیلد است و هشت کاراکتر گارفیلد، اودی، جان، نرمال، آرلین، لیز، هری و اسکوییک در آن حضور دارند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Garfield Kart Furious Racing برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}