خرید بازی Black Future 88 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Black Future  88 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1480000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Black Future 88 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

 

یک تا چهار نفر آفلاین - تا چهار نفر آنلاین

یک تا دو نفر آفلاین

اکشن - روگ لایک - Side-Scroll

مناسب برای هفت سال به بالا

سازنده SUPERSCARYSNAKES

ناشر Good Shepherd Entertainment

محصولات مشابه

بازی Black Future 88 یک بازی اکشن شوتر دو بعدی روگ لایک سینث پانک است. در بازی Black Future 88 باید از برج عظیمی بالا بروید که هر قسمت آن به صورت تصادفی در لحظه ایجاد می‌شود و دائما در حال تغییر است. هدف شما کشتن مالک این برج قبل از منفجر شدن قلب‌تان است. در بازی Black Future 88 باید تیراندازی کنید، ببرید، قطع کنید و با تقویت خودتان، نیروهای دشمن را از بین ببرید و از موج بی‌پایان تله‌هی مرگ‌بار جان سالم به در ببرید. دشمنان بازی برای نابود کردن شما حاضرند خود را قربانی کنند و هوش مصنوعی بازی ذره‌ای به شما رحم ندارد. بازی Black Future 88 داری سبک گرافیکی پیکسل آرت است و سال ۱۹۸۸ را به صورت ترکیبی از پانک و سینث به نمایش می‌گذارد.

دنیای بازی Black Future 88 به دلیل یک فاجعه اتمی در شرف نابودی است و دانکن، مالک برج، دلیل اصلی این اتفاق است. اولین بمب او در تابستان ۱۹۸۸ منفجر شد و به دلیل بمب‌های او، در دسامبر ۱۹۸۸، بارش بی‌وقفه مانع از تابش نور خورشید شد. به همین دلیل، زمان متوقف شد و اکنون برای همیشه، سال ۱۹۸۸ خواهد بود. اگر کسی از بمب‌ها جان سالم به در برده بود، اکنون به دلیل یک سیل بی‌پایان خواهد مرد و دیگر ماه و روز معنا ندارد زیرا همه فقط دقایقی برای زنده ماندن فرصت دارند.

 

 

در بازی Black Future 88 شما یکی از بازماندگان این فجایع هستید و باید قبل از مردن، به نوک برج صعود کرده و دانکن را بکشید. شما قطعا در این راه خواهید مرد اما این بهایی است که برای زنده ماندن باید بپردازید.

 

 

بازی Black Future 88 یک بازی روگ لایک است و هر طبقه از برج به شکل تصادفی در لحظه ایجاد می‌شود و در نتیجه هیچوقت بازی تکراری نخواهد شد. در هر قسمت از بازی، انواع دشمنان و تله‌ها با آتش، لیزر و شمشیر در انتظار شما هستند.

 

 

سبک بصری بازی Black Future 88، برگرفته از سبک سایبرپانک با جلوه‌ای رترو است تا دنیای ویران‌گرایانه بازی به بهترین شکل به تصویر کشیده شود. برج به پنج قسمت بارز تقسیم شده است و هر قسمت حال و هوای منحصربفردی خواهد داشت.

 

 

بازی Black Future 88 دارای پنج کاراکتر با ویژگی‌های مختلف است که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند و باید با پیدا کردن کاراکتر مورد علاقه خود، سبک بازی خود را پرورش دهید.

 

 

بازی Black Future 88 به صورت دو‌نفره نیز قابل بازی است و می‌توانید آن را به صورت تیمی نیز بازی کنید و مهارت‌های هم‌دیگر را به چالش بکشید.

 

 

هر قسمت از برج دارای یک باس به نام نگهبان است که کشتن آن‌ها بسیار سخت خواهد بود.

 

 

بازی Black Future 88 دارای ۵۰ سلاح سرد و گرم مختلف است که هر کدام یک نقطه ضعف و قوت دارند و می‌توانید آزادانه از بین آن‌ها انتخاب کنید و با سلاح مورد علاقه خود بازی کنید.

 

 

بازی Black Future 88 دارای ۳۰ نوع آیتم تقویتی مختلف است که برخی از آن‌ها با چالش‌های بسیار سختی، به ازای قدرت فزاینده، شما را نفرین می‌کنند. انتخاب این آیتم‌ها تصمیم استراتژیک است و باید در انتخاب آن‌ها دقت کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Black Future 88 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}