بازی بسکتبال NBA LIVE 2016 برای PS4

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1307

ناموجود

محصولات مشابه

معرفی

عنوان محصول : بازی بسکتبال NBA LIVE  2016

پلتفرم اجرایی : PS4

سبک : ورزشی بسکتبال

ریجنALL

بررسی تخصصی


برای اینکه EA Sports به شما حس تجربه ی یک بازی عالی را القا کند، این کمپانی، تصویر چهره ی تمامی بازیکنان را اسکن کرده است. EA Sports می تواند با اینکار، گرافیک واقع گرایانه ای که قولش داده بود را در بازی پیاده سازی کند.

البته بازیکنان، تنها چیزهایی نیستند که در بازی اسکن شده اند! آن ها علاوه بر بازیکنان، آیتم های دیگری همچون «لباس ها، کفش ها، جوراب ها، محیط اطراف و …» را نیز در بازی اسکن کرده اند که واقعا عالی است.

همچنین، در بازی شاهد واکنش های بازیکنان نسبت به تصمیم داور خواهیم بود. حتی نورپردازی بازی نیز با پیشرفت های چشمگیری رو به رو شده است و قرار است شاهد نورپردازی عالی در NBA Live 16 باشیم. EA Sports گفت که در این عنوان، بازیکنان پس از مدتی بازی کردن در زمین، عرق خواهند کرد.

یکی از بزرگترین تغییرات اعمال شده در عنوان NBA Live 16، بهبود سیستم دریبلینگ بازی است. خالق بازی، Connor Dougan، اعلام کرد که در بازی NBA Live 16 سیستم دریبلینگ یکی از اساسی ترین بخش های بازی خواهد بود.

به علاوه، سیستم پاس دهی بازی نیز با بهبود هایی رو به رو شده است. EA Sports اضافه کرد که به لطف تکنولوژی جدید بازی، سیستم پاس دهی به بهترین نحو ممکن عمل می کند و بازیکنان می توانند بدون هیچ گونه تاخیری، توپ ها را بگیرند. یکی دیگر از بزرگترین تغییرات NBA Live 16، بهبود انیمیشن های بازی است. Mo-cap یکی از بزرگترین بخش های بازی است.

Dougan در ادامه اضافه کرد که آن ها به همراه انیمیشن های قبلی، تعدادی انیمشن دیگر را نیز به بازی NBA Live 16 افزوده اند. اطلاعات حاکی از آن است که در بازی، حدود 8 هزار انیمیشن جدید پیاده سازی خواهد شد. به طور کلی، قدرت فیزیکی بازیکنان نیز بیشتر شده است و با توجه به گفته های پیشین EA Sports،  در این عنوان، شاهد گرافیکی «واقع گرایانه» داریم .

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1307
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید